O nás

Jsme přesvědčeni, že návštěvou našich stránek jste učinili první a zároveň nejdůležitější krok k zajištění své spokojené dovolené.

Cestovní kancelář NEMO tour s.r.o. má své sídlo v Praze a byla založena v roce 2006. Svou dlouholetou činnost v cestovním ruchu využíváme především v oblasti relaxačních, lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a nově také Slovinsku.

Kromě toho organizujeme klasickou letní dovolenou k moři, především do oblasti severní Itálie a oblíbených letovisek Bibione, Lignana, Caorle a Jesola. O kvalitě pobytů a zájezdů svědčí především spokojenost klientů, díky které jsme obdrželi prestižní ocenění "Volba klientů" - od největší cestovní agentury v ČR - Invia, a.s.

Lázně – Termály – Wellness

Dovolená po celý rok, jedna z nejširších nabídek.

Nejznámější lázně, termální koupaliště a wellness hotely v jednom katalogu. Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko. Vlastní dopravou i autokarem.

Dovolená u moře – Severní Itálie

Lignano – Bibione – Caorle Centrum – Porto Santa Margherita/Caorle - Lido di Jesolo

Nejoblíbenější oblast našich klientů – ideální místo pro rodiny s dětmi. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Malá vzdálenost do všech letovisek.

Vlastní dopravou i autokarem.

Další služby cestovního ruchu zajišťované CK NEMO tour

  • cestovní pojištění
  • poznávací zájezdy ve spolupráci s CK MayerCrocus
  • pro kolektivy zájezdy na zakázku dle vlastních představ

Zájezdy z obou katalogů si můžete zakoupit v kamenné kanceláři v Praze Holešovicích (v hale nádraží ČD, stanice metra C) nebo u více než 300 cestovních kanceláří a agentur na území České republiky. Rádi Vám poradíme a sdělíme nejbližší partnerskou cestovní agenturu vašemu bydlišti.

V kanceláři v Holešovicích si můžete rovněž vybrat zájezdy z několika katalogů českých renomovaných touroperátorů.

Katalogové zájezdy ale i další aktuální nabídky prezentujeme na webových stránkách www.nemotour.cz,

CK NEMO tour je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěna proti úpadku podle zákona 159/1999 Sb. NEMO tour s.r.o. se sídlem V Rohu 434/1,Praha 4, IČ 64051421, zapsaná u MS v Praze, číslo vložky 43699. Zastoupena jednatelem společnosti ing. Janem Treutlerem.

Ing. Jan Treutler a cestovní kancelář NEMO tour s.r.o.

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Katalog 2019
- příprava v plném proudu
- vyjde cca 10. prosince t.r.
Kurzy
USA dolar 22,90 Kč
euro 25,99 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog