Caorle/Porto Santa Margherita - Vilky Los Nidos s bazénem

cena od: 11 250

8 - denní zájezd

Vilky blízko pláže a v pohodlném dosahu centra umístěné v rozlehlé zahradě.
Velmi žádané ubytování s bazénem, doporučujeme včas rezervovat. NEMO tour TIP.


Poloha a vybavení (Porto Santa Margherita - Via Diaz/Via V.De Gama): řadové vilky jsou umístěny v klidné vilové čtvrti letoviska, jen cca 150 – 250 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Do centra letoviska cca 350 m. K dispozici je velká rozlehlá zahrada a bazén (cca od začátku června do poloviny září). Apartmány typu Trilo 4/6 pro maximálně 6 osob, jsou patrové. V přízemí je obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV, kuchyňský kout. V patře je koupelna se sprchou a WC, dále dvě dvoulůžkové ložnice (manželská postel a v druhé ložnici může být patrová postel nebo 2 standardní lůžka). Je zde také menší zahrádka s posezením a krbem - "barbecue". Pes je povolen, jen malý (pouze na vyžádání a zpětné potvrzení CK, za poplatek).
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Z části je pláž za poplatek, z části je volná – lze si vzít sebou vlastní slunečník. Na místě se platí povinný příplatek za spotřeby energií, vratná kauce, pobytová taxa (bez garance výše poplatku) a v případě neuklizeného apartmánu na konci pobytu bude také vyžadováno zaplacení poplatku 45 €/apartmán. Případně je možné rezervovat a na místě zaplatit plážový servis (není povinný). Vhodné pro všechny generace, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou.

PORTO SANTA MARGHERITA je novější částí starobylého městečka Caorle ležícího za průplavem. Možnost spojení po silnici - vzdálenost cca 5 km. Klidné prostředí letoviska, dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, příznivá cena a kvalitní apartmánové ubytování řadí letovisko k nejoblíbenějším cílům dovolených...více informací v rubrice "Popis destinace".

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2018
Již během roku 2013 většina italských letovisek zavedla vybírání pobytové taxy. Kromě jediného střediska - Lignano Sabbiadoro - se jednalo o všechny letoviska: Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita a Lido di Jesolo.
Na základě těchto skutečností z loňského roku uvádíme výši pobytové taxy, která byla v roce 2017 – dovolujeme si však upozornit, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky změnit. Jedná se o povinný příplatek splatný v místě pobytu – po příjezdu v kanceláři italského partnera. U apartmánů v Caorle/Porto Santa Margherita - 3,50 €/osoba od 12 let/týden (bez záruky). Pobytová taxa by se měla platit opět v období celé sezóny od května do září 2018. Děti do 12 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.
V době uzávěrky katalogu (24.11.2017) nebyla konkrétní výše poplatku v Caorle/PSM na sezónu 2018 známa. Přesné informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu a také na našem webu.

Ubytování: apartmán Los Nidos

TRILO - typ C 4/6 (maximálně pro 6 osob),
prostorný dvoupodlažní apartmán s menší zahrádkou s posezením a krbem: v přízemí je obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV, kuchyňský kout. V patře je koupelna se sprchou a WC, dále dvě dvoulůžkové ložnice (manželská postel a v druhé ložnici může být patrová postel nebo 2 standardní lůžka). Pes je povolen (za poplatek).

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Doprava: vlastní

Za příplatek AUTOBUS
Doprava do Caorle/Porto Santa Margherita je zajišťována standardními autokary v období od 18.05.- 23.09.2018. Odjezd je v pátek večer (čas dle místa odjezdu), příjezd na místo je v sobotu v ranních (dopoledních) hodinách. Odjezd je zpravidla v sobotu v podvečer mezi 17.-20.00 hod. a návrat do ČR v neděli dopoledne. Dopravu zajistíme z mnoha míst ČR (některá jsou s příplatkem k jízdence - informace ve Vaší cestovce).
Cena zpáteční jízdenky:
• dospělý 2100 Kč
• dítě do 12 let 1900 Kč

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • vstup do bazénu (cca od začátku června do poloviny září)
 • služby místní italské agentury.

Příplatky

 • povinné příplatky na místě: spotřeba vody, el. energie a plynu/apartmán TRILO/pobyt (příplatek: 45 Eur)
 • vratná kauce/apartmán/pobyt (příplatek: 100 Eur)
 • pobytová taxa placená na místě osoba od 12 let/týden (bez garance) (příplatek: 3,5 Eur)
 • fakultativně: dětská postýlka/den (příplatek: 4 €)
 • ložní prádlo/osoba/set/týden (příplatek: 6 Eur)
 • klimatizace/týden (příplatek: 30 Eur)
 • závěrečný úklid za apartmán/týden, v případě že klient neuklidí sám (mimo kuchyňský kout, který si klient uklízí sám) (příplatek: 45 Eur)
 • autobus, dospělý/zpáteční jízdenka (příplatek: 2100 Kč)
 • autobus, dítě do 12 let/zpáteční jízdenka (příplatek: 1900 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Kurzy
USA dolar 22,43 Kč
euro 25,58 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog