Teplice nad Bečvou - Česká republika

Zaměření lázní:
- nemoci srdeční a cév (stavy po infarktu myokardu, po operacích srdce a chlopní, hypertenze, ischemická choroba srdeční)
- vysoký krevní tlak
- chronická ischemická choroba srdeční
- stavy po zánětech žil
- poruchy pohybového aparátu

Lázně Teplice nad Bečvou leží v překrásném prostředí lemovaném řekou Bečvou a obklopeném lesy, cca 2 km od Hranic na Moravě. K léčebným účelům je zde využíván unikátní přírodní zdroj – minerální voda obsahující velké množství oxidu uhličitého se stálou teplotou 22°C. V areálu lázní se nachází také Wellness Centrum, polárium Arktika, 2 kryté bazény, 3 kavárny, solná jeskyně „Saltika“, bowling, trasy pro Nordic Walking, tenisové kurty, biliard, stolní tenis a solárium. V současné době lázně představují špičkové kardio-rehabilitační zařízení, které se zaměřuje na moderní rehabilitaci osob s počínajícími srdečně-cévními potížemi.
Přímo v lázeňském areálu se nacházejí Zbrašovické aragonitové jeskyně. Unikátní výzdobu tvoří minerál aragonit, dále tzv. gejzírové stalagmity a kulovité sintrové povlaky. Nedaleko jeskyní leží nejhlubší propast v ČR - Hranická propast. Z větší části je zatopena kyselkou a její aktuální hloubka činí 442 m.

Výlety po okolí:
Helfštýn: historická zřícenina největšího moravského hradu.
Jezernice-Slavíč: jeden z nejdelších železničních mostů v ČR (1847), který se nachází na nejstarší moravské trati vedoucí z polské Bochni do rakouské Vídně.
Lešná: dvoupatrový zámek z poč. 17. stol. postavený ve stylu pozdní renesance, přestavěný koncem 19.stol. ve stylu klasicismu a neogotiky.
Lipník nad Bečvou: historické náměstí. Renesanční zámek, gotický farní kostel, renesanční zvonice, piaristická barokní kolej s kostelem sv. Františka Serafínského.
bazen MoravanDSC_0378 (Custom)
Kola
lazenska pohoda 7
moravan 03 (Custom)
Moravan vstup
Sanatorium Bečva
whirlpool image DSC_3267 (Custom)
Zimní zahrada LD Moravan

do této destinace nenabízíme momentálně žádný zájezd

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Kurzy
USA dolar 20,45 Kč
euro 25,33 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog