Lido di Jesolo - Itálie

Vzdálenost z Prahy = 810 km, z Brna = 720 km

LIDO DI JESOLO patří mezi největší letoviska Benátské riviéry, leží jen 25 km severovýchodně od Benátek a s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží je známé především svým denním i nočním životem. Podél celého střediska vede dlouhá promenáda s několika stovkami obchodů, restaurací, barů a kaváren. Centrum města je během turistické sezóny vyhlášeným místem se spoustou zábavy a společenských programů, okrajové části naopak poskytují ubytování v relativně klidném prostředí. V Lido di Jesolo se nachází jeden z největších italských vodních parků Aqualandia.
V roce 2018 nabízíme 2* a 3* hotely, jak v části východní (zóna EST) tak také v části západní (zóna OVEST). V části východní: hotely Vianello***. V části západní: hotely Edera**, Arena***, Miami***, Bolivar***....
Moře a pláž
Pláž dlouhá téměř 15 km je tvořena velmi jemným pískem, vstup do moře je pozvolný - zvlášť vhodný pro rodiny s menšími dětmi. Jednotlivé hotely mají vyhrazenou vždy svou privátní pláž. V cenách všech hotelových pobytů je zahrnut plážový servis (slunečník + 2 plážové křesla). Pláž je vybavena veškerým servisem – sprchy a WC, bary, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel, skútrů i kajaků, spousta dětských atrakcí v podobě houpaček a prolézaček.
Zábava, sport
Pestré možnosti vodních sportů, půjčovny kol, čtyřkolek pro rodiny s dětmi, minigolf, tenisové kurty, trampolíny, dětské parky s atrakcemi jakými jsou minikáry a vodní čluny, herny pro děti i dospělé. Široký výběr restaurací s typickou italskou i mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, desítky obchodů a butiků, bohatý večerní i noční život.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - platící pro sezónu 2018
Stejně jako většina italských letovisek bude také Lido di Jesolo bude vybírat turistickou daň - tzv. pobytovou taxu. Jedná se o povinný poplatek vybíraný přímo na místě při ubytování a jeho výše se liší podle kategorie ubytování.
U hotelů a aparthotelů:
3* hotel - 1,00 €/osoba/den
2* hotel - 0,60 €/osoba/den
U apartmánů a rezidencí - 0,60 €/osoba/den.

Pobytová taxa se platí max. 7 po sobě jdoucích dnů, v období od cca 01.05. do 30.09.2018. Děti do 12-ti let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.

aqualandia2012
CIMG2479
CIMG3872
CIMG3874
Jesolo centro 8
lido-di-jesolo-panorama
P7200136
Piazza Manzini 2

do této destinace nenabízíme momentálně žádný zájezd

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Kurzy
USA dolar 22,75 Kč
euro 25,76 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog