Lignano - Apartmány Carinzia, zahrada, až 5% sleva

cena od: 7 700

8 - denní zájezd

Prostorný, moderně řešený dům na klidném místě (přitom nedaleko centra), oplocená zahrada, pro rodiny s dětmi zcela ideální bydlení.
NEMO tour TIP. Na místě pobytu ČESKÁ ASISTENCE.


Poloha a vybavení (Lignano Sabbiadoro): menší třípatrový, moderně řešený objekt, který se nachází poblíž centra a je situován v příjemné, oplocené zahradě - vhodné ubytování především pro rodiny s dětmi. Apartmány typu BILO pro 4 nebo 5 osob, kvalitně zařízené apartmány s klimatizací, TV+SAT, mikrovlnnou troubou, trezorem. K dispozici je také WiFi připojení k internetu (pouze větší apartmán), balkon se zahradním nábytkem, venkovní parkování (pro menší apartmán BILO 2/4 - 1 místo), parkování v garáži pro větší apartmán BILO 3/5. Pes je povolen, za poplatek 30 Eur/pobyt. Vzdálenost od písčité pláže cca 400 m.
Plážový servis je zahrnut již do ceny apartmánu – 1 slunečník, plážové křeslo a lehátko.

Lignano Sabbiadoro je centrální, nejživější a nejmodernější částí letoviska s pestrým denním i nočním životem. Promenády obklopuje spousta restaurací, barů, kaváren a pizzerií, obchodů a butiků. Kromě vyhlášených diskoték, různých sezónních koncertů nebo sportovních akcí pod širým nebem je tu také několik tématických parků, nabízejících zábavu pro děti i dospělé. Mezi nejvyhledávanější patří zoologická zahrada Punta Verde, vodní park s tobogány, skluzavkami a bazény – Aquasplash, dětský pohádkový svět – Gulliverlandia nebo Parco Junior. Dominantou a symbolem je Terasa Moře se svou výjimečnou architekturou a jejím umístěním přímo na moři – široká terasa s vyhlídkovými bary a restauracemi k relaxaci i odpočinku.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2018
(Aktualizováno 1. března 2018)
Oznámením dne 1. března byla také v Lignanu stanovena pobytová taxa - pro apartmány 0,50 Eur/osoba a den. Taxa bude vyžadována v období od května do září 2018, děti do 12 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. Při pobytu na 2 týdny klienti uhradí maximálně 10 dní. 

Ubytování: apartmán Carinzia

BILO - typ B 2/4 (maximálně pro 4 osoby): jedna ložnice s 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (pro 2 osoby) a TV+SAT, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC. Prostorný balkon, byty s klimatizací a venkovním parkováním.
BILO - typ B 3/5 (maximálně pro 5 osob): jedna ložnice s 3 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (pro 2 osoby) a TV+SAT, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC. Prostorný balkon, byty s klimatizací a parkováním v garáži (rozměr 5,50x2,40x1,95m). WiFi připojení k dispozici v tomto apartmánu.

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
 • klimatizace
 • plážový servis od 26.05.-15.09.2018 (1x slunečník, plážové křeslo a lehátko)
 • služby místní italské agentury (na místě česká asistence)
 • závěrečný úklid (kuchyňský kout si klient uklízí sám).

Příplatky

 • povinné příplatky na místě: vratná kauce/apartmán/pobyt (příplatek: 100 Eur)
 • povinný poplatek za pobytovou taxu pro rok 2018 placený na místě - každá osoba starší 12 let/den (příplatek: 0,5 Eur)
 • fakultativně: dětská postýlka/týden (příplatek: 30 €)
 • ložní prádlo/osoba/pobyt/výměna (příplatek: 7 Eur)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Nový katalog 2019
"Lázně - Itálie 2019"

bude vytištěn 18. prosince t.r.
Kurzy
USA dolar 22,80 Kč
euro 25,87 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog