Szentgotthárd - Maďarsko

Vzdálenost z Prahy = 510 km, z Brna = 310 km, z Ostravy 480 km

POZNEJTE BĚHEM JEDNOHO POBYTU HNED TŘI ZEMĚ!
Náš hotel je ideálním výchozím místem nejenom pro poznávání nejzápadněji položených míst Maďarska, ale také pro výlety do rakouských a slovinských městeček, pro objevování překrásné přírody a skvělých lázeňských komplexů.

Termální voda s obsahem natrium-hydrogen-karbonátu, CO2 napomáhá v léčbě chorob pohybového aparátu, gynekologických potíží, v rehabilitaci po sportovních úrazech, blahodárně působí na léčbu neurologických onemocnění, poruch cévního systému a je vhodná k celkovému uvolnění svalstva. Zmírňuje projevy chorob vzniklých v důsledku opotřebení kloubů, potíže spojené s páteří a je účinným doplněním různých fyzioterapeutických a revmatologických procedur.

Hotel je přímo propojen s areálem místního Termálního parku vybudovaného ve středozemní atmosféře, díky palmám, exotickým rostlinám, přírodnímu kameni a skleněné kopule, která zastřešuje lázně po celý rok. Celoročně v provozu s vodní plochou 1500 m2 nabízí vnitřní zážitkové bazény pro dospělé i děti, různé druhy skluzavek, perličkové koupele, klasické římské lázně, plážová lehátka, svět saun (klasická finská sauna, domek s finskou saunou – venkovní, parní kabina a lázně, infra sauna aj.). Venkovní bazény jsou v provozu pouze v letních měsících. Volný neomezený do všech bazénů lázní (kromě saun) v ceně všech pobytů. Dále se v hotelu nachází Beauty farma s kadeřnictvím, manikúrou, pedikúrou, fitness a solárium. Díky výbornému zázemí je hotel obzvláště vhodný pro lázeňské, wellness, léčebné a relaxační pobyty.

Zajímavosti v blízkosti hotelu:
- Barokní kostel – Třetí největší barokní kostel v Maďarsku
- Barokní zahrada – Zahrada nacházející se za kostelem byla vybudována podle původních plánů.
- Divadlo – Budova využívaná v minulosti jako sklad obilí je dnes domovem městského divadla.

Výletní místa v oblasti Kistérség:
- Jezero Hársas – nachází se 6 km od hotelu, v chráněné krajinné oblasti. Po stezce dlouhé 2,1 km máte možnost obejít celé jezero.
- Tříhraniční kámen – památník označující nejzápadnější místo Maďarska, připomínající uzavření Trianonské mírové smlouvy. Nachází se 15 km od hotelu.
- Ruský tank T-34 – památník 2. světové války se nachází 17 km od našeho hotelu.

Tipy na výlet za hranice:
- Čokoládová manufaktura Zotter: Riegersburg, Bergl 56. Rakousko
- Dino Park: Bad Gleichenberg, Dinoplatz 1. Rakousko
Accent Gotthard Galeria Gotthard 1280px 024
etterem2
furdo2
furdo3
Gotthard therme-montázs fekvő
gyerekpancsolo2
Medence olvasos
sodrofolyoso

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Kurzy
USA dolar 20,75 Kč
euro 25,43 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog