Caorle - Apartmány Selenis s bazénem

Číslo zájezdu: 333315
8 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 18.5.2019
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: apartmán
Cena od 6 800 Kč
Příjemný rezidenční komplex ležící v rozlehlé zahradě s bazénem. Blízko pláže a nedaleko centra.
Velmi žádané ubytování. NEMO tour TIP.


Poloha a vybavení (Caorle - pláž Ponente, Largo dei Venti 2): velmi pěkný rezidenční apartmánový komplex se nachází na klidném místě, přitom v centru dění – blízko pláže a pár kroků k nejbližším obchodům a restauracím, blízko tenisové kurty a minigolf, v dosahu historické centrum Caorle (cca 1 km). Areál tvoří 3 budovy umístěné v rozlehlé zahradě s bazény pro dospělé a pro děti. Účelně zařízené apartmány s TV, balkonem a parkováním, typu BILO* pro 4 osoby s výhledem k bazénu* nebo situované opačně - bez výhledu, nebo TRILO* pro 6 osob s výhledem k bazénu* nebo situované opačně - bez výhledu. Ideální místo pro rodiny s dětmi.
V případě neuklizeného apartmánu na konci pobytu bude také vyžadováno zaplacení poplatku 50 €/apartmán. Na místě se platí povinný poplatek za spotřebu energií, pobytová taxa a vratná kauce, případně plážový servis (ten však není povinný).
V cenách pobytů v centrální části Caorle plážový servis není zahrnut do ceny zájezdu a je nutné jej případně požadovat jako fakultativní službu při rezervaci pobytu - na zpětné potvrzení italským partnerem již při rezervaci pobytu. Platí se na místě v kanceláři partnera, jeho cena je: 60 Eur/týden v období 01.06.- 07.09.2019, v ostatním období cena 30 Eur/týden. O Vaší spokojenost na místě dbá tým naší partnerské italské agentury. Podrobnější informace obdržíte v Odjezdových pokynech nejpozději týden před odjezdem. V případě že si jej budete chtít objednat při příjezdu, platíte přímo na pláži ceny pro veřejnost - vyšší než prostřednictvím našeho partnera.
Z části je pláž za poplatek, z části je volná – lze si vzít sebou vlastní slunečník. Pes není povolen.

Bezesporu nejpůvabnější městečko na severním Jadranu CAORLE se pyšní především velmi starým historickým centrem. Více v sekci "popis destinace"...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2019
Pro sezónu 2019 není zatím konkrétní výše pobytové taxy stanovena. V roce minulém se jednalo u apartmánů v Caorle o částku mezi 0,70 - 1,00 Eur/den/osoba starší 12 let (bez záruky). Jedná se o povinný příplatek splatný v místě pobytu – po příjezdu v kanceláři italského partnera. Pobytová taxa by se měla platit opět v období celé sezóny od května do září 2019. Děti do 12 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. V době uzávěrky této internetové nabídky (20.1.2019) nebyla konkrétní výše poplatku v Caorle na sezónu 2019 známa. Přesné informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu a také na našem webu.

Ubytování: apartmán

BILO - typ B 2/4 (pro maximálně 4 osoby):jedna ložnice s 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, plně vybaven kuchyňský kout, lednička, koupelna se sprchou a WC. 1x parkovací místo k apartmánu. Apartmán s výhledem na bazén označený*.
BILO*- typ B 2/4* s výhledem k bazénu (pro maximálně 4 osoby):jedna ložnice s 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, plně vybaven kuchyňský kout, lednička, koupelna se sprchou a WC. Balkon, s výhledem k bazénu - do zahrady.
TRILO - typ C 4/6 (pro maximálně 6 osob): 2x ložnice vždy se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, plně vybaven kuchyňský kout, lednička, koupelna se sprchou a WC. 1x parkovací místo k apartmánu. Balkon, bez výhledu na bazén.
Apartmán s výhledem na bazén označený*.
TRILO* - typ C 4/6* s výhledem k bazénu (pro maximálně 6 osob): 2x ložnice vždy se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, plně vybaven kuchyňský kout, lednička, koupelna se sprchou a WC. 1x parkovací místo k apartmánu. Balkon, s výhledem k bazénu - do zahrady.

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Doprava: vlastní

Za příplatek AUTOBUS
Doprava do Caorle - Ponente je zajišťována standardními autokary v období od 31.05.- 15.09.2019. Odjezd je v pátek večer (čas dle místa odjezdu), příjezd na místo je v sobotu v ranních (dopoledních) hodinách. Odjezd je zpravidla v sobotu v podvečer mezi 17.-20.00 hod. a návrat do ČR v neděli dopoledne. Dopravu zajistíme z mnoha míst ČR (některá jsou s příplatkem k jízdence, potvrzujeme jízdenku na vyžádání do 48 hodin - informace ve Vaší cestovce).
Cena zpáteční jízdenky:
• dospělý 2100 Kč
• dítě do 12 let 1900 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • vstup do bazénu (cca od začátku června do přibližně poloviny září)
 • služby místní italské agentury.

Příplatky

 • povinné příplatky na místě: spotřeba vody, el. energie a plynu/apartmán BILO nebo TRILO/pobyt (příplatek: 40 Eur)
 • vratná kauce/apartmán/pobyt (příplatek: 100 Eur)
 • pobytová taxa placená na místě osoba od 12 let/den (bez garance,výše r. 2018 od 0,70-1.00 Eur) (příplatek: 1 Eur)
 • fakultativně: dětská postýlka/den (příplatek: 4 €)
 • ložní prádlo/osoba/set/týden (příplatek: 6 Eur)
 • na dotaz, zvířata/týden pobytu (příplatek: 30 Eur)
 • pozdní odjezd v sobotu/pokuta (příplatek: 30 Eur)
 • závěrečný úklid za apartmán/týden, v případě že klient neuklidí sám (mimo kuchyňský kout, který si klient uklízí sám) (příplatek: 50 Eur)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)
 • plážový servis na zpětné potvrzení již při rezervaci, cena v období 01.06.-07.09.2019 (příplatek: 60 Eur)
 • plážový servis na zpětné potvrzení již při rezervaci, cena v období ostatním (příplatek: 30 Eur)
 • autobus, dospělý/zpáteční jízdenka (příplatek: 2100 Kč)
 • autobus, dítě do 12 let/zpáteční jízdenka (příplatek: 1900 Kč)