Velké Losiny - Wellness Hotel Diana, Přespěte a povečeřte, 7 noci

Číslo zájezdu: 271072
8 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 3.11.2019
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 7 550 Kč
Oblíbený wellness hotel.
Bazén v budově + whirpool + sauna + fitness = zdarma.
Poznejte sílu losinské termální vody.
Široká nabídka služeb pro děti, 1 dítě do 5 let na lůžku s rodiči zdarma.
Nedávno otevřený, nový termální park s 9 bazény a také tobogány v nedalekém lázeňském areálu (cca 2 km).

"Přespěte a povečeřte", rekreační pobyty 8 dní/7 nocí SOBOTA-SOBOTA nebo NEDĚLE-NEDĚLE nebo případně v další dny s libovolným nástupem, v ceníku uveden pouze tyto dva pobyty s nástupem o víkendu.
"Přespěte a povečeřte", rekreační pobyty 8 dní/7 nocí SOBOTA-SOBOTA nebo NEDĚLE-NEDĚLE, a nebo v další dny s libovolným nástupem, v ceníku uvedené pobyt pouze výše uvedené pobyty.
Pobyty zahrnují polopenzi, volný vstup do hotelového bazénu, whirpoolu, sauny, fitness a na stolní tenis, parkování. Navíc SLEVA: sleva 50% na vstupy do nově otevřeného termálního parku TERMÁLY LOSINY, sleva 50% na vstupné do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška ve stanovených časech.

Moderní Wellness Hotel Diana s širokou nabídkou relaxačních procedur a sportovního vyžití, který se nachází cca 2 km od centra termálních lázní Velké Losiny a nově vybudovaného therme parku "TERMÁLY LOSINY". Ideální místo pro Vaší dovolenou s širokou nabídkou vybavení a služeb pro děti. Nekuřácký hotel se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na hřebeny Hrubého Jeseníku. K dispozici je restaurace s letní terasou nabízející krásný výhled, kavárna, výtah, dětský koutek, denní bar a moderní WELLNESS CENTRUM: vnitřní bazén, whirpool, masážní vana, finská sauna, masáže a relaxační koupele, solárium, velmi dobře vybavené fitness,squash, stolní tenis a tenisové kurty. Pes není povolen. Možnost využití PC zdarma v hotelové hale, WiFi zdarma v prostorách restaurace, kavárny a hotelové haly u recepce.
Koupání: hotelový vnitřní bazén (7,5 x 4,5 m), termální bazén v Lázních Velké Losiny (celoročně) a zcela nový unikátní termální areál „TERMÁLY LOSINY“ s léčivou termální sirnou vodou (celoročně).

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně a jsou vyhledávány především pro účinky termálních sirných minerálních vod...více informací v sekci Popis destinace.

Ubytování: hotel ***

Wellness hotel Diana nabízí ubytování celkem v 53 pokojích, z toho ve 2 bezbariérových pokojích a nebo v rodinných apartmá - vhodné prostorové řešení místností pro dovolenou s dětmi. Wellness hotel Diana nabízí celkem 13 rodinných 4-lůžkových apartmá.
2- lůžkový pokoj STANDARD se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, telefon, fén, lednička. Obsazení pokoje 2 dospělí nebo 2 dospělí s 1 dítětem do 5 let - na lůžku s rodiči.
Rodinné čtyřlůžkové apartmá, 2+2, STANDARD, ložnice s manželskou postelí a psacím stolem, obývací pokoj s možností přistýlek o velikostech 195 x 80 a 195 x 120 cm, lednička. Koupelna s vanou a WC, fén, župany.
Předsíň s úložným prostorem. Obsazení Apartmánů: 2 dospělí a 1 nebo 2 děti 6-12 let nebo 2 dospělí a 1 nebo 2 další osoby starší 13 let (cena na dotaz).

Stravování: polopenze

polopenze, snídaně formou bufetového stolu a večeře výběr z menu.
Možnost dokoupení obědů do plné penze.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování v pokoji Standard nebo rodinném 4-lůžkovém apartmá Standard
 • 7x polopenze
 • zapůjčení županu
 • volný vstup do hotelového bazénu, whirpoolu, sauny, fitness a na stolní tenis
 • parkování.
 • Navíc SLEVA: sleva 50% na vstupy do termálního parku TERMÁLY LOSINY, sleva 50% na vstupné do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška ve stanovených časech.

Příplatky

 • povinný místní poplatek osoba/den (příplatek: 20 Kč)

Slevy

 • 1x dítě do 5 let zdarma bez služeb (na lůžku s rodiči)
 • Sleva 50 % na vstupném do vnitřního termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška ve stanovených časech
 • Sleva 50 % na vstupy do termálního parku TERMÁLY LOSINY

Výlety

 • Výlety do okolí: nejstarší dochovaná ruční papírna s muzeem a zámek Velké Losiny s obrazovou galerií a zbrojnicí
 • vodní elektrárna Dlouhé Stráně
 • renesanční zámek s anglickým parkem v Bludově.
 • Atraktivní okolí láká k pěším túrám, vhodné terény pro cykloturisty.

Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně a jsou vyhledávány především pro účinky termálních sirných minerálních vod. Lázeňský areál je situován v překrásném parku a jeho součástí je vnitřní termální bazén přímo v hlavním lázeňském hotelu Eliška a zcela nový vloni otevřený termální areál „TERMÁLY LOSINY“...více informaci v popisu "Velké Losiny".