Porto Santa Margherita

Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Vzdálenost z Prahy = 790 km, z Brna = 700 km.

CAORLE - bezesporu nejpůvabnější městečko na severním Jadranu se pyšní především velmi starým historickým centrem. Nejznámější architektonickou dominantou je na pobřeží románský dóm s kuželovitou kampanilou. Příjemné místo k procházkám najdete v úzkých uličkách samotného centra, s mnoha stylovými obchůdky a posezeními v kavárničkách a pizzeriích. Turistickou atrakcí je také přístav, kde můžete společně s dalšími turisty sledovat každodenní práci místních rybářů, Caorle patří mezi vyhlášené rybářské centrum se staletou tradicí. Díky své poloze na laguně je Caorle často nazýváno „malými Benátkami“. PORTO SANTA MARGHERITA je novější částí starobylého městečka Caorle ležícího za průplavem, resp.řekou Livenzou. Případné spojení přes řeku zajišťují trajekty, jinak spojení po silnici - vzdálenost cca 6 km. Klidné prostředí letoviska, dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, příznivá cena a kvalitní apartmánové ubytování řadí letovisko k nejoblíbenějším cílům dovolených.
Moře a pláž
Pečlivě udržovaná pláž s pozvolným vstupem do moře je tvořena velmi jemným světlým pískem a je jak veřejná, tak i soukromá. Pláž je vybavena veškerým servisem – sprchy a WC, bary, hřiště pro plážový volejbal, půjčovny vodních šlapadel, dětské atrakce v podobě houpaček a prolézaček.
Zábava a sport
Možnosti vodních sportů, půjčovny kol, minigolf, tenisové kurty, dětské parky s atrakcemi jakými jsou minikáry, herny pro děti i dospělé. Restaurace s typickou italskou i mezinárodní kuchyní, bary a, poklidný večerní i noční život. Doproručujeme především rodinám s dětmi, nedoporučujeme turistům, kteří vyhledávají kromě pláží i noční život aširoké obchodní korza s desítkami obchodů a butiků.
Ubytování v apartmánech - obecný popis
Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vaření i stolování. U většiny apartmánů je balkon nebo terasa a možnost parkování osobního automobilu. V cenách apartmánů není zahrnut plážový servis.
Cena apartmánu závisí na typologii, termínu, vybavenosti bytu a také vzdálenosti od pláže. O Vaší spokojenost na místě dbá tým naší partnerské italské agentury. Podrobnější informace obdržíte v Odjezdových pokynech nejpozději týden před odjezdem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2020
Pro sezónu 2020 není zatím konkrétní výše pobytové taxy stanovena. V roce minulém se jednalo u apartmánů v Caorle o částku cca 1,00 Eur/den/osoba starší 12 let (bez záruky). Jedná se o povinný příplatek splatný v místě pobytu – po příjezdu v kanceláři italského partnera. Pobytová taxa by se měla platit opět v období celé sezóny od května do září 2020. Děti do 12 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. V době uzávěrky této internetové nabídky (10.2.2020) nebyla konkrétní výše poplatku v Caorle respektive v Porto Santa Margherita na sezónu 2020 známa. Přesné informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu a také na našem webu.
  • země Itálie X