Najděte si svou dovolenou

0 Kča více KčTyp ubytování

Strava

Bratislavský kraj

Moderní nový hotel rezortového typu se nachází v rekreační oblasti Harmonie při Modre, v malebném přírodním prostředí Malých Karpat, cca 40 km severozápadně od Bratislavy, s výbornými klimatickými podmínkami a lázeňskou tradicí. Bezprostředně u hotelu začínají cykloturistické a turistické trasy do Malých Karpat, 8 km od hotelu leží Hrad Červený kámen. Resort s celkovou plochou 24 ha tvoří komfortní boutique hotel Pod Lipou **** s kapacitou 44 lůžek Comfort, depandance ** s kapacitou 58 lůžek Standard, nový sportovně-zážitkový areál s tenisovými kurty, basketbalovým i fotbalovým hřištěm, 2 hřišti na Petangue, beach volejbalovým hřištěm a dětským hřištěm Kon-Tiki. Součástí areálu je venkovní letní bazén se zahradou, jezírko, lanové centrum Jelšovisko a vlastní keramický ateliér. Resort je mimořádně vhodný pro pořádání teambuildingů a firemních školení, společenských akcí, svateb, garden party jako i pro hosty, kteří vyhledávají relax a sportovní vyžití v přírodě (horské kola, Nordic Walking). Výjimečností resortu je možnost výběru ubytování ve dvou rozdílných standardech (** / ****) v návaznosti na společné kvalitní a komplexní doplňkové služby. Parkování bezplatně v areálu resortu. Pobyt se psem se toleruje (za poplatek).
BOUTIQUE Hotel pod Lipou ****
Nový stylový boutique hotel nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích a v apartmánech s nadstandardním vybavením. Předností hotelu je jeho individuální přístup k hostovi a důraz na detaily. K dispozici: recepce, restaurace s letní terasou, lobby bar, denní bar, konferenční prostory vč. vybavení, Kapitánská Kajuta - stylový salónek vyhrazen všem milovníkům dobrých rumů, koňaků, doutníků a moře … (k dispozici el. šipky a biliár). Prostor je svým dispozičním členěním, architektonickým řešením a vybaveností mimořádně vhodný pro ochutnávky a řízené degustace v uzavřené společnosti. Masáže od minulého roku (nutno objednat předem).
Depandance**
Hotelová depandance leží v areálu rezortu v bezprostřední blízkosti venkovního bazénu a jen cca 50 m od hlavní hotelové budovy, kam se dochází na stravu. K dispozici: sezónní denní bar se zimní zahradou a letní terasou s přímým vstupem do hotelové zahrady s venkovním bazénem, lehátky a tuli vaky, konferenční prostory.