Najděte si svou dovolenou

0 Kča více KčTyp ubytování

Strava

Veľký Meder

Zaměření Thermálparku ve Veľkem Mederu:
- pohybové ústrojí
- nemoci páteře, zad a svalů
- celkový vliv na regeneraci organismu

Město Veľký Meder (dříve Čalovo), známé svým termálním koupalištěm, leží jihovýchodně od Bratislavy (cca 70 km) a 10 km od hranic s Maďarskem. Chemické složení geotermální léčivé vody je podobné piešťanským pramenům. Nedávno byla ukončena kompletní rekonstrukce celého areálu. Současný areál Thermálparku tvoří vnitřní komplex (s celoročním provozem včetně 2 tobogánů) a velmi pěkný venkovní areál také již s novým tobogánem.
Vnitřní komplex: plavecký bazén a 2 tobogány, perličkový bazén, dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou, pokrytý rekreační bazén s hydromasážemi, vodopády a léčivou vodou (provoz v zimě omezen), polokrytý sedací bazén s léčivou termální vodou, rodinný a zážitkový bazén s atrakcemi, saunové centrum. Venkovní část nabízí možnost koupání i v zimě.
Venkovní areál: plavecký bazén, italský bazén s tobogány, dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou, dětské hřiště, lanový park Tarzania s několika trasami. Dále je k dispozici pláž, minigolf, hřiště pro plážový volejbal, letní restaurace s živou hudbou, spousta stánků s občerstvením.