Bibione - Itálie


Bibione - Centrum/Lido dei Pini
Bibione - Centrum/Spiaggia
Bibione - Lido del Sole
Bibione - Pineda

Vlastní dopravou nebo autobusem.
Vzdálenost z Prahy = 770 km, z Brna = 690 km

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
Doprava do Bibione je zajišťována standardními autokary v období od 18.05.- 23.09.2018. Odjezd
je v pátek večer (čas dle místa odjezdu*), příjezd do Bibione je v sobotu v ranních (dopoledních) hodinách. Přesné časy odjezdů do Bibione budou potvrzeny vždy v pondělí do 18.00, v týdnu před pátečním odjezdem z ČR a to formou emailu nebo SMS zprávy.
Cena zpáteční jízdenky v roce 2018 - dospělý 2100 Kč a dítě do 12 let 1900 Kč.
Nástupní místa bez příplatku: TRASA 1 - Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice
TRASA 2 - Praha, Dobříš, Příbram, Písek, České Budějovice
TRASA 3 - Praha, Jihlava (Pávov), Brno a Mikulov
TRASA 4 - Brno
Další nástupní místa v rámci SVOZŮ k jednotlivým trasám za příplatek 150 - 300 Kč (tam i zpět dle nástupních míst). Ceny příplatku Vám rádi sdělíme na dotaz. Svozové trasy jsou zajištěny při minimálním počtu 5 a více osob. Pokud je méně než 5 cestujících, může CK zajistit dopravu z jiného nástupního místa. Svozové a rozvozové trasy zajišťují: tranzit, osobní automobil, autobus, veřejná linková doprava převážně Student Agency - jízdenka bude uhrazena klientům vždy přímo.

PŘÍJEZDOVÝ DEN
Klienti po příjezdu do Bibione budou vysazeni i se zavazadly postupně na těchto místech:
1) Corso del Sole x Via Argo
2) Piazzale Zenith
3) Piazzale Keplero
4) Centrální parkoviště: u rybího stánku, směr ulice Saggiatrio
5) Lido del Sole - Viale Alemagna
6) Pineda - viale dei Ginepri
Poznámka: v roce 2018 nebudou klienti autobusem rozvezeni k jednotlivým apartmánům. Rovněž v poslední den pobytu ráno nebude realizován svoz zavazadel. Ubytováni budete v sobotu během dne. V den příjezdu probíhá ubytování ve spolupráci s italskou partnerskou agenturou a dopravní firmou CZ AD Praha, která pro Vás zajišťuje přepravu z ČR. Po vysazení na místě nejblíže sídlu partnerské italské agentury je nutno dojít do kanceláře, kde po předložení ubytovacího poukazu (voucheru) a zaplacení povinného poplatku za pobytovou taxu, Vám zástupce agentury předá klíč od apartmánu, poukázku na plážový servis (1 slunečník + křeslo + lehátko), který máte již uhrazen v ceně služeb a případně sdělí další informace k Vašemu pobytu. Zároveň vyplníte policejní přihlášku, která je nutná k Vaší registraci (nezapomeňte vzít sebou cestovní doklady všech dalších osob, které budou ubytovány v apartmánu). Po vyřízení všech formalit v italské agentuře se klienti individuálně přemístí do místa svého ubytování.

ODJEZDOVÝ DEN Z BIBIONE
Po odevzdání klíčů od apartmánu (do 9:00 v sobotu v italské agenuře)
a přesunu se zavazadly na místo, kde jste vystupovali (většinou Corso del Sole x Via Argo) budou Vaše zavazadla naložena do přistaveného autobusu, který poté bude odstaven a nepřístupný. Čas a místo odjezdu z Bibione bude sděleno SMS zprávou v den odjezdu nejpozději do 12:00.

BIBIONE
Jedno z nejmodernějších a zároveň nejoblíbenějších italských letovisek, se nachází mezi Terstem a Benátkami, v kraji Veneto (Benátsko). Po právu si získalo již v minulosti dobré jméno nejen u početné klientely z celé řady evropských zemí ale také i našich turistů. Rok od roku toto populární letovisko zkvalitňuje své služby a infrastrukturu a uspokojuje tak rostoucí potřeby i těch nejnáročnějších rekreantů. Nezanedbatelnou výhodou je jeho poloha na pobřeží Jaderského moře a tedy i malá vzdálenost z ČR. Dlouhé, ploché pobřeží s překrásnými písečnými plážemi s pozvolným a bezpečným vstupem do moře si oblíbily hlavně rodiny s malými dětmi, ale také i neplavci nebo zdravotně postižené osoby. A nepřeberné množství hřišť, dětských heren i další zábavy především ve večerních hodinách je dalším důvodem, proč zrovna Bibione je ideální místem pro dovolenou.
Moře a pláž
Pláž je dlouhá téměř 10 km a je tvořena velmi jemným světlým pískem, místy je široká až 200 m. Moře je zde čisté také díky tomu, že právě v oblasti Bibione ústí řeka Tagliamento, která pramení v Dolomitech. U břehu však může být moře zkaleno zvířeným pískem. Jinak není vhodné pro potápění a nežijí v něm nebezpeční živočichové. Pláž je jak veřejná, tak i soukromá, plážový servis je již zahrnut do ceny pobytu – 1 slunečník, plážové křeslo a lehátko (kromě některých apartmánů na Lido del Sole). Pláž je vybavena veškerým servisem – sprchy a WC, bary, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel, skútrů a kajaků a spousta dětských atrakcí v podobě houpaček, prolézaček atd.
Zábava, sport
Pestré možnosti vodních sportů, půjčovny kol, čtyřkolek pro rodiny s dětmi, minigolf, tenisové kurty, trampolíny, dětské parky s atrakcemi jako jsou minikáry a vodní čluny, rozsáhlý celosezónní lunapark, herny pro děti i dospělé. Po celém letovisku se nacházejí dokonale upravené cyklistické stezky, které lze využít i pro jízdu na kolečkových bruslích. Široký výběr restaurací s typickou italskou i mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, desítky obchodů a butiků, bohatý večerní i noční život. Tradiční místní trhy, patřící mezi největší v regionu, se konají každé úterý.

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH - obecně
Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vaření i stolování. U většiny apartmánů je balkon nebo terasa a možnost parkování osobního automobilu. Cena apartmánu závisí na velikosti (typologii), termínu, vybavenosti bytu a také vzdálenosti od pláže. Typologie: MONO (typ A, jedna místnost, pro 2-4 osoby), BILO (typ B, 1 ložnice a obývací pokoj), TRILO (typ C, 2 ložnice a obývací pokoj) nebo QUADRILO (typ D, 3 ložnice a obývací pokoj ).
Např. BILO, typ B, 3/4 znamená, že apartmán je pro maximálně 4 osoby, 1 ložnice s 3 pevnými lůžky a 1 přistýlka - gauč v obývacím pokoji. TRILO, typ C 4/6 znamená, že apartmán je pro maximálně 6 osob, 2 ložnice, vždy 2 lůžka v každé z nich a rozkládací gauč (2 přistýlky) v obývacím pokoji.
O Vaší pohodu na místě dbá tým naší partnerské italské agentury. Podrobnější informace ohledně pobytu obdržíte v Odjezdových pokynech nejpozději týden před odjezdem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2018.
Již během roku 2013 většina italských letovisek zavedla vybírání pobytové taxy.
Aktuální výše pobytové taxy pro sezónu 2018 u apartmánů v Bibione je již stanovena (informace z 29.června): 0.75 €/osoba starší 4 let/den. U pobytů na 2 týdny se platí maximálně částka za 10 dní...
Dovolujeme si však upozornit, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky změnit. Jedná se o povinný poplatek splatný v místě pobytu – po příjezdu v kanceláři italské agentury. Pobytová taxa je vyžadována v období od června do září 2018. Děti do 4 let letos jsou od tohoto poplatku osvobozeny.
CIMG6485
CRW_7619
CRW_7652
CRW_8359
CRW_8605
Faro
P7180002
Piazza Fontana

INFORMACE A REZERVACE

rezervace@nemotour.cz

266 710 776

777 277 015

VYHLEDAT ZÁJEZD


Kurzy
USA dolar 22,75 Kč
euro 25,76 Kč
Maďarsko forint 0,08 Kč
Katalog