O NÁS

Společnost NEMO tour s.r.o. má své sídlo v Praze 4 a byla založena v roce 2006. Svou dlouholetou činnost v cestovním ruchu využíváme především v oblasti relaxačních, lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Kromě toho zajišťujeme pobyty v apartmánech v oblasti severní Itálie - Bibione.
V rámci preventivních opatření kvůli epidemii COVID-19 byla naše provozovna na Praze 1 k 31.8.2020 zrušená. Od 1.9.2020 je kontakt s naší společností zajištěn emailem na adrese: rezervace@nemotour.cz nebo telefonicky na čísle 777 277 015 (od pondělí do pátku, denně od 10:00-15:00). Adresa sídla společnosti zůstává stejná, na Praze 4.
Rezervace 24-h denně na www.nemotour.cz.

- Lázně – Termály – Wellness

Dovolená po celý rok, lázně, termální koupaliště a wellness hotely v nabídce 2024 - aktuálně se nabídka pouze na vlastní dopravu stále doplňuje.
Česká republika-Luhačovice, Slovensko-Podhájska a Maďarsko-Sárvár/Bükfürdö/Zalakaros a Budapešt.


- Dovolená v apartmánu u moře – Severní Itálie - Bibione

Nejoblíbenější oblast našich klientů – ideální místo pro rodiny s dětmi. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Malá vzdálenost do všech letovisek. Tady jsme doma....Další služby zajišťované NEMO tour s.r.o.

  • cestovní pojištění

Pobyty - zajištění cestovní služby v dané destinaci si můžete zakoupit on-line na našem webu.

Aktuální nabídky pobytů prezentujeme postupně na webových stránkách www.nemotour.cz,

NEMO tour s.r.o. je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur se sídlem V Rohu 434/1,Praha 4 - Libuš, IČ 64051421, zapsaná u Městského soudu v Praze, číslo vložky 43699. Zastoupena jednatelem společnosti ing. Janem Treutlerem.

Děkujeme za dosavadní podporu a přízeň, kterou k naší společnosti máte.

Ing. Jan Treutler a NEMO tour s.r.o.