O NÁS

Cestovní kancelář NEMO tour s.r.o. má své sídlo v Praze 4 a byla založena v roce 2006. Svou dlouholetou činnost v cestovním ruchu využíváme především v oblasti relaxačních, lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Kromě toho organizujeme klasickou letní dovolenou k moři, především do oblasti severní Itálie - Bibione. O kvalitě pobytů a zájezdů svědčí především spokojenost klientů, díky které jsme v roce 2019 obdrželi prestižní ocenění "Premium Partner Invia" - od největší cestovní agentury v ČR - Invia, a.s.
V rámci preventivních opatření kvůli epidemii COVID-19 byla naše provozovna na Praze 1 k 31.8.2020 zrušená. Od 1.9.2020 je kontakt s naší CK zajištěn emailem na adrese: rezervace@nemotour.cz nebo telefonicky na čísle 777 277 015 (od pondělí do pátku, denně od 10:00-15:00). Adresa sídla společnosti zůstává stejná, na Praze 4.
Rezervace 24-h denně na www.nemotour.cz.

- Lázně – Termály – Wellness

Dovolená po celý rok, nejznámější lázně, termální koupaliště a wellness hotely v nabídce 2021, kterou v těchto dnech připravujeme. Vše vlastní dopravou.
Česká republika, Slovensko a Maďarsko.


- Dovolená u moře – Severní Itálie - Bibione

Nejoblíbenější oblast našich klientů – ideální místo pro rodiny s dětmi. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Malá vzdálenost do všech letovisek. Tady jsme doma....Další služby cestovního ruchu zajišťované CK NEMO tour

  • poznávací zájezdy ve spolupráci s CK MayerCrocus, která je organizátorem těchto autokarových i leteckých poznávacích zájezdů.
  • pro kolektivy zájezdy na zakázku dle vlastních představ
  • cestovní pojištění

Zájezdy si můžete zakoupit on-line na našem webu a nebo u více než 100 cestovních kanceláří a agentur na území České republiky. Rádi Vám poradíme a sdělíme nejbližší partnerskou cestovní agenturu vašemu bydlišti.

Aktuální nabídky prezentujeme postupně na webových stránkách www.nemotour.cz,

CK NEMO tour je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěna proti úpadku podle zákona 159/1999 Sb. NEMO tour s.r.o. se sídlem V Rohu 434/1,Praha 4, IČ 64051421, zapsaná u Městského soudu v Praze, číslo vložky 43699. Zastoupena jednatelem společnosti ing. Janem Treutlerem.

Děkujeme za dosavadní podporu a přízeň, kterou k naší CK NEMO tour máte.

Ing. Jan Treutler a cestovní kancelář NEMO tour s.r.o.