O nás - důležité informace

Aktuální informace k současné situaci:

Vážené dámy a pánové,

děkujeme za dosavadní podporu a přízeň, kterou k naší CK NEMO tour máte. Velmi si vážíme toho, že své pobyty, které máte objednány na nejbližší dny a týdny, nerušíte úplně a máte zájem o posunutí termínu Vaší dovolené na druhou polovinu letošního roku.
V současnosti kontaktujeme postupně klienty s nástupy v nejbližších dnech a týdnech období stavu nouze v ČR resp. období do 30.04.2020 a domlouváme se na náhradním řešení. Nicméně nás můžete sami kontaktovat s dotazy emailem na adrese: rezervace@nemotour.cz nebo telefonicky na čísle 777 277 015.

Jsme přesvědčeni, že důsledným dodržováním nařízení a doporučení vlády nás všech, se brzy budeme moci vrátit k „normálnímu životu“.

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám klidné nejbližší dny a pevné zdraví.
Za CK NEMO tour
Jan Treutler

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další informace k naší CK
Cestovní kancelář NEMO tour s.r.o. má své sídlo v Praze 4 a byla založena v roce 2006. Svou dlouholetou činnost v cestovním ruchu využíváme především v oblasti relaxačních, lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Kromě toho organizujeme klasickou letní dovolenou k moři, především do oblasti severní Itálie a oblíbených letovisek Bibione, Lignana, Caorle a Porto Santa Margherita (novější část Caorle). O kvalitě pobytů a zájezdů svědčí především spokojenost klientů, díky které jsme v roce 2019 obdrželi prestižní ocenění "Premium Partner Invia" - od největší cestovní agentury v ČR - Invia, a.s.

Dovolujeme si upozornit, že naše provozovna na Praze 1, Politických vězňů 934/15, je v současnosti z rozhodnutí vlády ČR ze dne 14.března 2020 dočasně uzavřena.


Lázně – Termály – Wellness

Dovolená po celý rok, jedna z nejširších nabídek.

Nejznámější lázně, termální koupaliště a wellness hotely v jednom katalogu. Česká republika, Slovensko, Maďarsko. Vlastní dopravou.

Dovolená u moře – Severní Itálie

Lignano – Bibione – Caorle Centrum – Porto Santa Margherita/Caorle

Nejoblíbenější oblast našich klientů – ideální místo pro rodiny s dětmi. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Malá vzdálenost do všech letovisek.

Vlastní dopravou i autokarem.

Další služby cestovního ruchu zajišťované CK NEMO tour

  • cestovní pojištění
  • poznávací zájezdy ve spolupráci s CK MayerCrocus
  • pro kolektivy zájezdy na zakázku dle vlastních představ

Zájezdy si můžete zakoupit v kanceláři v centru Prahy 1 - V Politických vězňů 934/15 nebo u více než 150 cestovních kanceláří a agentur na území České republiky. Rádi Vám poradíme a sdělíme nejbližší partnerskou cestovní agenturu vašemu bydlišti.

Katalogové zájezdy ale i další aktuální nabídky prezentujeme na webových stránkách www.nemotour.cz,

CK NEMO tour je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěna proti úpadku podle zákona 159/1999 Sb. NEMO tour s.r.o. se sídlem V Rohu 434/1,Praha 4, IČ 64051421, zapsaná u MS v Praze, číslo vložky 43699. Zastoupena jednatelem společnosti ing. Janem Treutlerem.

Ing. Jan Treutler a cestovní kancelář NEMO tour s.r.o.