O NÁS

Cestovní kancelář NEMO tour s.r.o. má své sídlo v Praze 4 a byla založena v roce 2006. Svou dlouholetou činnost v cestovním ruchu využíváme především v oblasti relaxačních, lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Kromě toho organizujeme klasickou letní dovolenou k moři, především do oblasti severní Itálie a oblíbených letovisek Bibione, Caorle a Porto Santa Margherita (novější část Caorle). O kvalitě pobytů a zájezdů svědčí především spokojenost klientů, díky které jsme v roce 2019 obdrželi prestižní ocenění "Premium Partner Invia" - od největší cestovní agentury v ČR - Invia, a.s.

- Lázně – Termály – Wellness

Dovolená po celý rok, nejznámější lázně, termální koupaliště a wellness hotely v nabídce 2021, kterou v těchto dnech připravujeme. Vše vlastní dopravou.
Česká republika, Slovensko a Maďarsko.


- Dovolená u moře – Severní Itálie

Nejoblíbenější oblast našich klientů – ideální místo pro rodiny s dětmi. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Malá vzdálenost do všech letovisek.

Bibione, Caorle a Porto Santa Margherita.
Další služby cestovního ruchu zajišťované CK NEMO tour

  • cestovní pojištění
  • poznávací zájezdy ve spolupráci s CK MayerCrocus, která je organizátorem těchto autokarových i leteckých poznávacích zájezdů.
  • pro kolektivy zájezdy na zakázku dle vlastních představ

Zájezdy si můžete zakoupit on-line na našem webu a nebo u více než 100 cestovních kanceláří a agentur na území České republiky. Rádi Vám poradíme a sdělíme nejbližší partnerskou cestovní agenturu vašemu bydlišti.

Aktuální nabídky prezentujeme postupně na webových stránkách www.nemotour.cz,

CK NEMO tour je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěna proti úpadku podle zákona 159/1999 Sb. NEMO tour s.r.o. se sídlem V Rohu 434/1,Praha 4, IČ 64051421, zapsaná u MS v Praze, číslo vložky 43699. Zastoupena jednatelem společnosti ing. Janem Treutlerem.

Ing. Jan Treutler a cestovní kancelář NEMO tour s.r.o.