Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Aktuální INFORMACE KOUPALIŠTĚ (z 3.6.2020)
V červnu jsou zatím v provozu následující bazény:
1) venkovní sedací bazén s termální vodou, který se nachází za budovou Relaxačně-rekondičního komplexu
2) venkovní dětský bazén s termální vodou, který se nachází za budovou Relaxačně-rekondičního komplexu
3) venkovní ochlazovací bazén s užitkovou vodou, který se nachází za budovou Relaxačně-rekondičního komplexu
4) krytý plavecký bazén nacházející se na 1.poschodí budovy Relaxačně-rekondičního komplexu.
Otevírací doba: pondělí-zavřeno, úterý - neděle (9:00-20:00)
Vstupné: 3 Eur/hodina/dospělý, děti 3.-15 let za 1,50 Eur/hod. a ZTP za 2,50 Eur/hod.

WELLNESS CENTRUM AQUAMARIN (samostatné vstupné)
1) vnitřní bazénový svět v rámci wellness centra
2) venkovní sedací bazén s termální vodou nacházející se v rámci venkovní části wellness centra kde dále najdete - dětský termální bazén (hloubka 0,35 m,teplota do 32C), ochlazovací bazén a bio bazén.
Otevírací doba: pondělí 13:00-21:00, úterý - neděle (9:00-21:00)
Vstupné na webu.

V době pravidelného uzavření části areálu koupaliště na jaře a na podzim (v době od 5.-11.10.2020 uzavřen venkovní bazénový "relaxačno-rekondičný" komplex a 12.-18.10.2020 bude uzavřeno Wellness centrum Aquamarín), nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I. a II., které mají vlastní termální bazény.

Zaměření termálního koupaliště Podhájska:
- bolesti zad, páteře a kloubů, revmatismus
- stabilizace osteoporózy, artrózy, artritidy
- léčba dýchacích cest, astma, průdušky
- léčba štítné žlázy, dny
- léčba ekzémů a lupénky

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm, které patří mezi nejnavštěvovanější slovenské termální areály s celoročním provozem. Unikátní a jedinečná voda, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře, je silně minerální, slaná a má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus.

V letní sezóně (květen-říjen 2021) je k dispozici několik sedacích termálních bazénů, plavecký bazén i bazén relaxační a ochlazovací, bazén s vlnobitím, dětský bazén, obří tobogány a dětský vodní svět (od poloviny června do začátku září), sportovní i dětská hřiště, minizoo, dostatečný počet bufetů a stánků s rychlým občerstvením, řada obchodů s různým sortimentem zboží. Během prázdnin se konají v areálu i obci různé kulturní akce - koncerty, taneční večery, kino, veletrh řemesel - první týden v červenci.
Celoročně je v areálu otevřen také nový krytý plavecký bazén (hloubka 1,5 m).
V zimní sezóně (listopad-duben) je otevřená jen část areálu koupaliště pouze s 3 bazény - sedací termální bazén, dětský termální bazén a ochlazovací bazének. Dovolujeme si upozornit, že právě v zimním období bývá termální voda nejúčinnější, protože se nemusí tolik ochlazovat tedy ředit. Sladkovodní bazény a obří tobogány jsou v zimní sezóně uzavřeny.

Na jaře i na podzim v době uzavření vždy jen části areálu veřejného koupaliště (dle rozhodnutí nového vedení koupaliště), se nepředpokládá omezení provozu penzionů Energy I. a II., které mají vlastní termální bazény.

Moderní Wellness a Relaxační Centrum AQUAMARÍN (samostatná vstupenka) v areálu koupaliště nabízí další termální bazén, vnitřní sladkovodní bazén s tryskami, divokou řeku, „vodní bar“, dětský bazén a dětský koutek, různé sauny, jacuzzi, relaxační prostory s lehátky, masáže a další procedury (za extra vstupné).

Penziony Energy I. a Energy II. s vlastními termálními bazény

  • země Slovensko X
  • místo Podhájska X