Podhájska - Energy penziony a bungalovy

Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Penziony Energy I., Energy II. a bungalovy Energy I. jsou situovány v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště. Oba penziony jsou bez výtahu, v každém z nich je k dispozici krytý termální bazén se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech koupaliště. Navíc je ještě v areálu Energy I. celoročně v provozu venkovní bazén. V Energy II. je bazén pouze pro ubytované klienty, v areálu Energy I. jsou bazény pro ubytované klienty ale také jsou přístupné pro veřejnost.

1) BUNGALOVY ENERGY I.
Před několika lety postavené přízemní zděné bungalovy
jsou součástí areálu penzionu Energy I. a jsou situovány v bezprostřední blízkosti jeho budovy a jen pár desítek kroků od hlavního vchodu do areálu veřejného koupaliště. V každém bungalovu je k dispozici: kuchyňský kout se základním vybavením na vaření i stolování, který je součástí obývací místnosti s ledničkou, dále je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, TV a sušákem na prádlo. V každém z nich je koupelna se sprchou a WC a také možnost přímotopu. Ventilátor v bungalovu k dispozici zdarma. Menší venkovní terasa s posezením je součástí každého bungalovu. WiFi připojení pouze na penzionu Energy I. (v přízemí za recepcí).

2) PENZION ENERGY I.
Je situován v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště, objekt je bez výtahu. V areálu penzionu Energy I. je kromě bungalovů také wellness centrum "Římské lázně" s vnitřním sedacím termálním bazénem a venkovním termálním bazénem - celodenní vstup do bazénů v rámci provozní doby v ceně (cca od 10:00-21:30). K dispozici nyní v rámci wellness centra pouze masáže. Vany, Kleopatřina koupel a jacuzzi jsou do odvolání z důvodu situace která nastala mimo provoz. Upozorňujeme že toto omezení nabídky služeb nemůže být kompenzováno. Součástí wellness centra bude i nadále relaxační odpočinková místnost s dřevěnými lehátky a krbem. Kromě toho jsou za poplatek poskytovány další procedury: např. lymfo masáže a masáže lávovými kameny, pedikúra a manikúra. Za recepcí jsou šatny a také malý bar s posezením a připojení WiFi zdarma. Před penzionem je venkovní posezení. Parkování zajištěno v oploceném areálu (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén a menší venkovní termální bazén v areálu Energy I., který je součástí areálu Energy I. Hlavní vchod veřejného termálního koupaliště je vzdálen cca 100m. V bazénech ENERGY I. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště. Letošní plánovaná technická odstávka provozu bazénů a služeb ve veřejném koupališti Podhájska bude od 31.10.2022 (pondělí) do 30.11.2022 (středa). Otevřeno v režimu "zimní sezóny" ve veřejném areálu koupaliště bude od 1.12.2022 (čtvrtek).
V těchto týdnech tedy v průběhu listopadu 2022 však nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I. ani bungalovů Energy I., které mají vlastní termální bazén.


3) PENZION ENERGY II.
Je situován blízko termálního koupaliště. Objekt je bez výtahu a je vybaven vlastním vnitřním termálním bazénem se stejným složením vody, jaká je ve venkovních bazénech veřejného areálu koupaliště. Vstup do vnitřního termálního bazénu pouze pro ubytované klienty je v ceně pobytu. V suterénu objektu se nachází stylová restaurace s nabídkou tradiční slovenské i mezinárodní kuchyně – pro klienty NEMO tour SLEVA 10%. Restaurace zároveň slouží jako jídelna pro ubytované klienty. Během prázdnin je otevřená také letní terasa s posezením. Penzion Energy II. se nachází v těsném sousedství areálu penzionu Energy I. s bungalovy a wellness centrem "Římské lázně". Možnost parkování v oploceném areálu Energy I. (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén (pouze pro ubytované klienty). Hlavní vchod areálu veřejného koupaliště vzdálen cca 200 m. V bazénu ENERGY II. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště. Letošní plánovaná technická odstávka provozu bazénů a služeb ve veřejném koupališti Podhájska bude od 31.10.2022 (pondělí) do 30.11.2022 (středa). Otevřeno v režimu "zimní sezóny" ve veřejném areálu koupaliště bude od 1.12.2022 (čtvrtek). V těchto týdnech tedy v průběhu listopadu 2022 však nebude nijak omezen provoz penzionu Energy II., který má vlastní termální bazén.
Poznámka - pouze pro ubytované v penzionu Energy II: na místě je možné si objednat a zaplatit "Týdenní permanentku do bazénů Energy I." (nepovinný příplatek), v letním období od května do října , 2022 je to osoba/pobyt 6 nocí za 18 EUR, v zimním období od ledna do dubna 2022 a listopadu a prosince 2022, osoba/pobyt 6 nocí za 21 EUR.
  • kategorie Podhájska - Energy penziony a bungalovy X