Najděte si svou dovolenou

0 Kča více KčTyp ubytování

Strava

Podhájska - Energy penziony a bungalovy

Penziony Energy I., Energy II. a bungalovy Energy I. jsou situovány v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště. Oba penziony jsou bez výtahu, v každém z nich je k dispozici krytý termální bazén s hydromasážními tryskami se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech koupaliště. Navíc je ještě v areálu Energy I. celoročně v provozu venkovní bazén. V Energy II. je bazén pouze pro ubytované klienty, v areálu Energy I. jsou bazény pro ubytované klienty ale také jsou přístupné pro veřejnost.

1) BUNGALOVY ENERGY I.
Před několika lety postavené přízemní zděné bungalovy
jsou součástí areálu penzionu Energy I. a jsou situovány v bezprostřední blízkosti jeho budovy a jen pár desítek kroků od hlavního vchodu do areálu veřejného koupaliště. V každém bungalovu je k dispozici: kuchyňský kout se základním vybavením na vaření i stolování, který je součástí obývací místnosti s ledničkou, dále je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, TV. V každém z nich je koupelna se sprchou a WC. Ventilátor v bungalovu k dispozici zdarma. Menší venkovní terasa s posezením je součástí každého bungalovu. WiFi připojení v baru penzionu Energy I. (zdarma).

2) PENZION ENERGY I.
Je situován v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště, objekt je bez výtahu. V areálu penzionu Energy I. je kromě bungalovů také wellness centrum "Římské lázně" s vnitřním sedacím termálním bazénem s hydromasážními tryskami a venkovním termálním bazénem - celodenní vstup do bazénů v rámci provozní doby v ceně (cca od 10:00-21:00). Klasické masáže, 4 sauny (finská, solná, slovenská a bylinková), Kleopatřina lázeň s jacuzzi a bazénkem, hydromasážní vany, ledové vědro - to vše za poplatek se slevou pro ubytované klienty CK NEMO tour. Součástí wellness centra je také relaxační odpočinková místnost s dřevěnými lehátky a krbem. Kromě toho jsou za poplatek poskytovány další procedury: např. lymfo masáže a masáže lávovými kameny perličkové koupele, pedikúra a manikúra. Za recepcí jsou šatny a také malý bar s posezením a připojení WiFi zdarma. Před penzionem je venkovní posezení. Parkování zajištěno v oploceném areálu (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami a menší venkovní termální bazén v areálu Energy I., který je součástí areálu Energy I. Hlavní vchod veřejného termálního koupaliště je vzdálen cca 100m. V bazénech ENERGY I. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště. V době pravidelného uzavření areálu veřejného koupaliště, vždy na jaře - v dubnu (08.04.-30.04.2019) a na podzim, v říjnu (cca 21.10.-05.11.2019), není nijak omezen provoz bazénů v areálu penzionu Energy I.

3) PENZION ENERGY II.
Je situován blízko termálního koupaliště. Objekt je bez výtahu a je vybaven vlastním vnitřním termálním bazénem s hydromasážními tryskami se stejným složením vody, jaká je ve venkovních bazénech veřejného areálu koupaliště. Vstup do vnitřního termálního bazénu pouze pro ubytované klienty je v ceně pobytu. V suterénu objektu se nachází stylová restaurace s nabídkou tradiční slovenské i mezinárodní kuchyně – pro klienty NEMO tour SLEVA 10%. Restaurace zároveň slouží jako jídelna pro ubytované klienty. Během prázdnin je otevřená také letní terasa s posezením. Penzion Energy II. se nachází v těsném sousedství areálu penzionu Energy I. s bungalovy a wellness centrem "Římské lázně". Možnost parkování v oploceném areálu Energy I. (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami (pouze pro ubytované klienty). Hlavní vchod areálu veřejného koupaliště vzdálen cca 200 m. V bazénu ENERGY II. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště. V době pravidelného uzavření areálu veřejného koupaliště, vždy na jaře - v dubnu (08.04.-30.04.2019) a na podzim, v říjnu (cca 21.10.-05.11.2019), není nijak omezen provoz penzionu Energy.
Poznámka - pouze pro ubytované v penzionu Energy II: na místě je možné si objednat a zaplatit "Týdenní permanentku do bazénů Energy I." (nepovinný příplatek), v letním období 01.05.-05.11.2019, osoba/pobyt 6 nocí za 12 EUR, v zimním období 21.01.-14.04.2019 a 05.11.-08.12.2019, osoba/pobyt 6 nocí za 15 EUR.