Bibione - Apartmány Baja, blízko pláže

Číslo zájezdu: 269808
8 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 11.5.2019
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: apartmán
Cena od 5 990 Kč

Další varianty zájezdu

V bezprostřední blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, cca 100 m, blízko centra i Piazza Zenith.
V ceně plážový servis (slunečník + plážové křeslo a plážové lehátko).

Poloha a vybavení apartmánového domu BAJA (v oblasti Lido dei Pini, via Venere č. 25-27): v klidnější části Bibione zvané Lido dei Pini, TV, sejf. Menší apartmánový dům s 18 apartmány typu Bilo a Trilo, bez výtahu a bez klimatizace, na klidném místě, v bezprostřední blízkosti moře (jen cca 100 m) a v dosahu pohodlnou pěší chůzí na hlavní obchodní ulici Corso del Sole. Parkovací stání ke každému apartmánu. Velmi dobrá cena, velmi oblíbené ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci.

BIBIONE - Lido dei Pini je východní částí oblíbeného Bibione. Poblíž ústí řeky Tagliamento, která pramení v Dolomitech, se nachází maják - jeden ze symbolů této části letoviska, jako oblíbený cíl procházek. Zde, na okraji letoviska se nachází také již několik sezón vyhledávaná psí pláž Spiaggia di Pluto. Lido dei Pini je klidnější část Bibione především ve srovnání s centrální částí Spiaggia. Další informace v rubrice "Popis destinace".

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2019.
Pobytová taxa vybírá se vybírá již ve všech letoviscích naší nabídky (Bibione, Lignano, Caorle, Porto Santa Margherita...). Na základě těchto skutečností uvádíme u jednotlivých letovisek výši pobytové taxy z předchozího roku. Místní vyhláškou příslušného úřadu se výše pobytové (turistické) taxy vyhlašuje ještě před začátkem aktuální letní sezóny. V době uzávěrky katalogu konkrétně (10.12.2018) nebyla konkrétní výše poplatku na sezónu 2019 v Bibione známa. Přesně informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech a také aktuálně zveřejněny na www.nemotour.cz.
Výše taxy v roce 2018: pro apartmány 0,75 €/os.starší 4 let/den, děti zdarma ve věku do 4 let, taxa vyžadována v období od května do konce září. Úhrada maximálně 10 dní pobytu.

Ubytování: apartmán

Apartmány typu BILO - typ B 3/4 (maximálně pro 4 osoby): jedna ložnice s 3 lůžky (bez paland), menší obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, TV, menší balkon.
Apartmány typu TRILO - typ C 5 (maximálně pro 5 osob): jedna menší ložnice s 2 lůžky, druhá větší ložnice s 3 lůžky (bez palandy), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, TV, menší balkon. V obývacím prostoru, kde je kuchyňský kout. není žádný gauč, všechna lůžka umístěna jen v obou ložnicích.

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
 • plážový servis od 11.05.-21.09.2019 (1x slunečník, lehátko + plážové křeslo)
 • služby místní italské agentury.

Příplatky

 • povinný poplatek za pobytovou taxu placený na místě, bez garance výše poplatku, taxa 2018 osoba starší 4 let/den (příplatek: 0,75 Eur)
 • nepovinné - fakultativní poplatky: cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)
 • ložní prádlo/osoba/set/pobyt (příplatek: 200 Kč)
 • závěrečný úklid, pokud si klienti neuklidí sami, apartmán/BILO/týden (příplatek: 40 Eur)
 • závěrečný úklid, pokud si klienti neuklidí sami, apartmán/TRILO/týden (příplatek: 50 Eur)
 • dětská postýlka, pronájem/týden (příplatek: 12 Eur)
 • další plážový servis, na apartmán/týden v období: 11.05.-01.06., 07.09.-21.09.2019 (příplatek: 45 Eur)
 • další plážový servis, na apartmán/týden v období: 01.06.-07.09.2019 (příplatek: 60 Eur)