Bibione - Apartmány Cinzia, pár kroků k pláži do centra

Číslo zájezdu: 269818
8 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 11.5.2019
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: apartmán
Cena od 4 400 Kč
Apartmánový dům blízko pláže, jen cca 150 m a pár kroků na hlavní obchodní korzo.
Velmi dobrá cena. NEMO tour TIP.
V ceně plážový servis (slunečník + plážové křeslo a plážové lehátko).

Poloha a vybavení (Bibione Spiaggia, Corso Europa č.30): středně velký apartmanový dům na klidném místě na ulici Evropa, jen cca 150 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, výtah, parkovací místo pro každý apartmán, TV, sejf. Velmi dobře a kvalitně vybavené apartmány, žádané ubytování. Jen pár desítek metrů na hlavní obchodní korzo letoviska. Některé apartmány (typ B2 3/4 nebo C 4/5) s klimatizací - v ceně apartmánu.

BIBIONE - Centrum/Spiaggia je centrální a také nejrozsáhlejší a nejrušnější částí oblíbeného Bibione a navazuje na její východní klidnější část Lido dei Pini právě v místě, kde se nachází náměstí Zenith. Další informace v rubrice "Popis destinace".

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2019.
Pobytová taxa vybírá se vybírá již ve všech letoviscích naší nabídky (Bibione, Lignano, Caorle, Porto Santa Margherita...). Na základě těchto skutečností uvádíme u jednotlivých letovisek výši pobytové taxy z předchozího roku. Místní vyhláškou příslušného úřadu se výše pobytové (turistické) taxy vyhlašuje ještě před začátkem aktuální letní sezóny. V době uzávěrky katalogu konkrétně (10.12.2018) nebyla konkrétní výše poplatku na sezónu 2019 v Bibione známa. Přesně informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech a také aktuálně zveřejněny na www.nemotour.cz.
Výše taxy v roce 2018: pro apartmány 0,75 €/os.starší 4 let/den, děti zdarma ve věku do 4 let, taxa vyžadována v období od května do konce září. Úhrada maximálně 10 dní pobytu.

Ubytování: apartmán

MONO - typ A 2 (maximálně pro 2 osoby): jedna místnost - studio, rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, na přízemí, velký balkon/terasa.
BILO - typ B 3/4 (pro maximálně 4 osoby): jedna ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem a obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon/terasa.
BILO - typ B1 2/4 (pro maximálně 4 osoby): jedna ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon/terasa.
BILO - typ B2 3/4 - klimatizace (pro maximálně 4 osoby): jedna ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon/terasa. Klimatizace v ceně apartmánu.
TRILO - typ C 4/5 - klimatizace (pro maximálně 5 osob): obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, koupelna se sprchou a WC, jedna ložnice s 2 lůžky a druhá ložnice s rovněž s 2 lůžky - může být palanda, balkon/terasa. Klimatizace v ceně apartmánu.

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
 • plážový servis od 11.05.-21.09.2019 (1x slunečník, lehátko + plážové křeslo)
 • služby místní italské agentury.

Příplatky

 • povinný poplatek za pobytovou taxu placený na místě, bez garance výše poplatku, taxa 2018 osoba starší 4 let/den (příplatek: 0,75 Eur)
 • nepovinné - fakultativní poplatky: cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)
 • ložní prádlo/osoba/set/pobyt (příplatek: 200 Kč)
 • závěrečný úklid, pokud si klienti neuklidí sami, apartmán/BILO/týden (příplatek: 40 Eur)
 • závěrečný úklid, pokud si klienti neuklidí sami, apartmán/TRILO/týden (příplatek: 50 Eur)
 • dětská postýlka, pronájem/týden (příplatek: 12 Eur)
 • další plážový servis, na apartmán/týden v období: 11.05.-01.06., 07.09.-21.09.2019 (příplatek: 45 Eur)
 • další plážový servis, na apartmán/týden v období: 01.06.-07.09.2019 (příplatek: 60 Eur)