Bibione Pineda - Apartmány Ai Lecci

Číslo pobytu: 478895
8 - denní pobyt Nejbližší odjezd: 4.6.2022
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: apartmán
Cena od 7 350 Kč
Apartmánový dům blízko přístavu. Klimatizace a WiFi.
V ceně plážový servis (slunečník + plážové křeslo a plážové lehátko).
NEMO tour TIP.

Poloha a vybavení apartmánů Ai Lecci (Bibione/Pineda, via Baseleghe): menší apartmánový dům s apartmány typu TRILO pro maximálně 6 osob, buď přízemí (typ C1 4/6) s privátní předzahrádkou, nebo 1.patro (typ C 4/6) nebo 2.patro (typ C2 4/6). Blízko přístavu Porto Baseleghe i centra části Bibione zvané Pineda, klidné místo, od písčité pláže cca 450 m. TV+SAT v každém apartmánu, s balkonem nebo terasou, apartmány komfortně zařízené, s klimatizací, pračkou a Wi-Fi připojením, venkovní i kryté parkování.

BIBIONE - Pineda je klidnější západní část letoviska, obklopená kolem dokola píniovými háji (proto "Pineda"). Převažují nízkopodlažní rezidenční objekty především s bazény pro děti i dospělé a vilové čtvrti v zeleni. Pineda je oázou klidu. Menší centrum s obchody, bary a restauracemi, jsou v pohodlné pěší vzdálenosti od ubytování, další zábavu a pestřejší výběr všeho od butiků počínaje až po restaurace a herny konče najdete v rušném centru Bibione/Spiaggia - vzdáleném přibližně 5 km, kam se lze dopravit také veřejnou dopravou. Tak jako maják ve východní části Lido dei Pini tak zdejší přístav Porto Baseleghe na západě představuje dominantu této části Bibione.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2022.
Pobytová taxa se vybírá již ve všech letoviscích severní Itálie včetně Bibione. Na základě skutečností z minulé sezóny uvádíme výši pobytové taxy právě z předchozího roku. Místní vyhláškou příslušného úřadu se výše pobytové (turistické) taxy upřesňuje ještě před začátkem aktuální letní sezóny. V době uzávěrky této nabídky na rok 2022 (27.12.2021) nebyla konkrétní výše poplatku na novou sezónu v Bibione známa. Přesně informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech a také aktuálně zveřejněny na www.nemotour.cz.
Výše taxy v roce 2021: pro apartmány 0,75 €/os. starší 4 let/den, děti zdarma ve věku do 4 let, taxa vyžadována v období od května do září. Úhrada maximálně 10 dní pobytu.

Ubytování: apartmán

TRILO - typ C 4/6, 1.patro (maximálně pro 6 osob): dvě ložnice, jedna z nich má manželskou postel a druhá ložnice má palandu, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, TV+SAT, pračka, koupelna se sprchou a WC, balkon. KLIMATIZACE a Wi-Fi připojení je již v ceně apartmánu.
TRILO - typ C1 4/6, přízemí se zahrádkou (maximálně pro 6 osob): dvě ložnice, jedna z nich má manželskou postel a druhá ložnice má palandu, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, TV+SAT, pračka, koupelna se sprchou a WC, terasa. KLIMATIZACE a Wi-Fi připojení je již v ceně apartmánu. Navíc je privátní předzahrádka u tohoto apartmánu.
TRILO - typ C2 4/6, 2.patro, střešní prostor ke slunění (maximálně pro 6 osob): dvě ložnice, jedna z nich má manželskou postel a druhá ložnice má palandu, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, TV+SAT, pračka, koupelna se sprchou a WC, balkon. KLIMATIZACE a Wi-Fi připojení je již v ceně apartmánu. Navíc je privátní prostor na střeše ke slunění, k dispozici je tam také sprcha.

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Doprava: vlastní

Nástupní den SOBOTA / Odjezdový den SOBOTA
pobyty minimálně na 7 nocí
příjezd - ubytování v sobotu (Check-In) od 16:00 do 20:00 hod
odjezd - uvolnění a předání apartmánu (odevzdání klíčů) v sobotu ráno (Check-Out) od 08:00 do 09:00 hod

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
 • 1x plážový servis od 14.05.-24.09.2022 (1x slunečník, lehátko + plážové křeslo)
 • služby místní italské agentury.

Cena nezahrnuje

 • vratná kauce ve výši 50-100 Eur/pobyt/apartmán

Příplatky

 • povinný poplatek za pobytovou taxu placený na místě, bez garance výše poplatku, taxa 2021 osoba starší 4 let/den (příplatek: 0,75 Eur)
 • nepovinné - fakultativní poplatky: cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 45 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30 PANDEMIC/den/dospělý (příplatek: 70 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let (příplatek: 50 Kč)
 • ložní prádlo/osoba/set/pobyt (příplatek: 200 Kč)
 • závěrečný úklid, pokud si klienti neuklidí sami, apartmán/TRILO/týden (příplatek: 50 Eur)
 • dětská postýlka, na vyžádání, pronájem/týden (příplatek: 12 Eur)
 • domácí zvíře, pouze na vyžádání, částka minim.50 Eur, vratná kauce (příplatek: 100 Eur)
 • navíc (další) plážový servis, na apartmán/týden v období: 14.05.-24.09.2022 (příplatek: 61 Eur)