Bükfürdö - Greenfield Hotel Golf and Spa

Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Greenfield Hotel Golf and Spa**** (dříve Birdland Golf and Spa Resort) se nachází uprostřed zeleně, nedaleko termálního areálu lázní Bükfürdö (jen cca 10 minut chůze). Nabízí komfort, vynikající kuchyni, relax a bohaté sportovní vyžití a aktivity zaměřené zejména na golf – v bezprostřední blízkosti hotelu je k dispozici 18-jamkové golfové hřiště o rozloze 100 ha.
K dispozici je restaurace, výtahy, 3 bary (Piano bar, wellness bar a venkovní bazénový bar), hotelové lázně, parkoviště.
Velmi honosné hotelové WELLNESS+LÁZNĚ o rozloze 3500 m2 zahrnují: 2 kryté termální bazény, venkovní bazén (v zimě - od 17.10.2022 do 31.3.2023 - bude venkovní bazén mimo provoz), krytý sportovní-plavecký bazén (20 m dlouhý), dále krytý zážitkový bazén a dětský bazén, rozsáhlý SAUNOVÝ SVĚT s několika saunami (infrasauna, finská, parní, bylinná, turecká, tepidárium, frigidárium), solná jeskyně, solárium. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a dětský bazén. Hotel rovněž poskytuje bohaté sportovní možnosti jako je fitness studio a nabízí bezplatnou účast na sportovních programech (Aqua fitness, aerobic, Nordic Walking, zdravotní cvičení aj, dle aktuální nabídky hotelu).
Až 80 druhů tradičních i exotických procedur je možné objednat v hotelovém léčebném a kosmetickém centru (masáže lávovými kameny, japonské a thajské masáže, ayurveda, luxusní ošetření pleti značkou Germaine de Capuccini…).
„Greenfield termální voda“ vyvěrá přímo pod hotelem z hloubky 718 m (teplota vody 38°C). Léčivá voda je bohatá na sodík, draslík, vápník, magnézium, chlorid a hydrogén uhličitan a má velmi příznivé účinky na nemoci pohybového aparátu, svalových i nervových problémů, k rehabilitaci a doléčení po sportovních úrazech.
  • kategorie Bükfürdö - Greenfield Hotel Golf and Spa X