Dunajská Streda - Hotel Therma, Zážitkový SAUNA víkend, bazény + sauny zdarma

Číslo zájezdu: 501956
3 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 13.12.2019
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 3 150 Kč
Vlastní hotelové Wellness Centrum včetně BAZÉNOVÉHO SVĚTA a rozšířeného saunového světa NORDSEE SPA jacuzzi+sauna. Koupání po celý rok.
NEMO tour TIP.


Zážitkový SAUNA VÍKEND na 3 dny/2 noci, PÁTEK - NEDĚLE (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak během celého týdne, v libovolné dny. Zážitkové saunování během celého pobytu (saunový ceremoniál s vonnými esencemi doprovázený zvukovými a světelnými efekty).
Pondělí-pátek: 17:30, 18:30, 19:30 a 20:30
Sobota: 11:00, 15:00, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30 a 22:30
Neděle: 11:00, 15:00, 17:30, 18:30, 19:30 a 20:30
(Změna časového harmonogramu je hotelem vyhrazená. Aktuální informace dostanete na recepci hotelu).

Hotel Therma**** se nachází ve městě Dunajská Streda, cca 40 km od Bratislavy a je známý svými "Japonskými lázněmi" &AsiaSpa. Součástí tohoto wellness centra je BAZÉNOVÝ a nově rozšířený SAUNOVÝ SVĚT. Bazénový svět – velký relaxační bazén s vířivkou a protiproudem, 3 klidové sedací bazény, Kneippův bazén na nohy, chrlič na záda. Rozšířený Saunový svět rozšířen. Od roku 2018 otevřen nový NORDSEE SPA jacuzzi a sauna - velká finská sauna, infra sauna, parní sauna, ruská sauna, tepidárium, 4 velké vnitřní jacuzzi, rainforest). Nový GARDEN SPA - 2 velké jacuzzi, venkovní sauna, v letních měsících venkovní bazén.
V rámci wellness centra najdete pracoviště THAJSKÝCH MASÁŽÍ a Aquabike neboli rotoped pod vodou. Dále je v hotelu k dispozici: restaurace, denní i noční bar, místnost pro kuřáky, 2 bowlingové dráhy, stolní fotbal, elektronické šipky, dětský koutek a venkovní dětské hřiště, fitness. V areálu je tenisové hřiště a 2 terasy při Japonské zahradě.
Koupání: vnitřní hotelový bazén a v letních měsících i venkovní bazén. Thermalpark v Dunajské Stredě s celoročním provozem je vzdálen cca 400 m od hotelu.

THERMALPARK Dunajská Streda leží na okraji města, v klidné oddychové zóně a je určen k pobytům pro všechny věkové kategorie po celý rok. Z hloubky 1600 m tu vyvěrá horká termální voda 54-57°C, plná blahodárných minerálů účinných hlavně na revmatické nemoci a nemoci pohybového ústrojí. Více informací najdete v sekci "Popis destinace"...

Ubytování: hotel ****

komfortní 2- lůžkový pokoj s možností přistýlky (pro dítě) s kompletním příslušenstvím, TV+SAT, telefon, rádio, minibar, WiFi připojení, trezor, rychlovarná konvice, klimatizace. K výbavě patří také župan.

Stravování: polopenze

snídaně a večeře formou bufetového stolu

prosinec 2019

13.12. - 15.12.2019
pátek - neděle, cena za 3 dny (2 noci)
3 150 Kč

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování
 • 2x polopenze
 • 1x welcome drink (sklenička sektu)
 • volný vstup do bazénového světa (velký relaxační bazén s vířivkou a protiproudem, 3 klidové sedací bazény, Kneippův bazén na nohy, chrlič na záda)
 • volný vstup do NORDSEE SPA sauna + jacuzzi (velká finská sauna, infra sauna, parní sauna, ruská sauna, tepidárium, 4 velké vnitřní jacuzzi, rainforest)
 • volný vstup do GARDEN SPA (2 velké jacuzzi, venkovní sauna, v letních měsících venkovní bazén)
 • volný vstup do fitness centra
 • WiFi připojení
 • parkování.
 • Navíc ZDARMA (jako dáreček): tělový peeling (je možné využít během saunového ceremoniálu)

Příplatky

 • povinný místní poplatek se platí na místě/osoba/noc (příplatek: 1 €)

Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda leží na okraji města, v klidné oddychové zóně a je určen k pobytům pro všechny věkové kategorie po celý rok. Z hloubky 1600 m tu vyvěrá horká termální voda 54-57°C, plná blahodárných minerálů účinných hlavně na revmatické nemoci a nemoci pohybového ústrojí...