Piešťany - Hotel Park, Týdenní léčebný pobyt

Číslo zájezdu: 500775
8 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 10.4.2019
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 8 700 Kč
Oblíbený wellness hotel blízko lázeňského ostrova i centra, přitom v parku a na klidném místě.
Vnitřní hotelový bazén zdarma.

U všech pobytů zdarma – FIT PROGRAM: 3x týdně různé druhy skupinových cvičení.

Léčebný pobyt - týdenní, s léčebným programem - 5 procedurami, 8 dní/7 nocí: léčebný program a samotný výběr procedur na základě doporučení lékaře - např. bahénní zábal, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková nebo sirná koupel, magnetoterapie, oxygenoterapie, TENS, interferenční diadynamické proudy, individuální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie a další...

Wellness hotel Park*** leží v tichém prostředí městského parku, jen cca 300m od pěší zóny a v dosahu lázeňského ostrova (cca 700 m). K dispozici je recepce, restaurace a kavárna s letní terasou, výtah, biliár, na recepci trezor, dětský koutek, bar s panoramatickou střešní terasou se sprchou a lehátky ke slunění, kadeřnictví, kosmetika, hlídané parkoviště, fitness centrum. WiFi v celém hotelu včetně pokojů. K dispozici také vnitřní bazén s vířivkou, který je v letních měsících otevíratelný a je propojený s letní terasou s lehátky. Součástí WELLNESS CENTRA jsou také sauny, jacuzzi pro 6 osob, relaxační místnost. BALNEOPROVOZ s hotelovým lékařem poskytuje následující léčebné procedury: různé masáže (včetně indické olejové, thajské nebo masáže lávovými kameny), parafango zábaly, magnetoterapie a laser terapie, elektroterapie a ultrazvuk, plynové injekce, oxygenoterapie, hydroterapie, aquaerobik.
Koupání: vnitřní hotelový bazén, termální koupaliště Eva na lázeňském ostrově (pouze v letním období).

Slovenské lázně Piešťany patří více než 100 let k předním evropským lázním, které se věnují léčbě revmatismu a rehabilitaci pohybového aparátu. Využívají k tomu 2 přírodní zdroje: unikátní léčivé sirné bahno a termální minerální vodu. Další informace včetně zaměření lázní najdete v "Popisu destinace".

Ubytování: hotel ***

2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, LCD/TV+SAT, WiFi internet, telefon, fén, lednička, trezor, balkon. Možnost přistýlky.
Kromě toho lze rezervovat ubytování v apartmánu family LUX a nebo v pokoji typu Studio LUX. K vybavení apartmánů i studií navíc patří rychlovarná konvice s kávovým a čajovým servisem. Studia mají terasu, apartmány LUX bez balkonu. Ceny na dotaz.

Stravování: polopenze

Snídaně a večeře formou bufetového stolu. Obědy lze dokoupit - za příplatek, jednodušší – výběr ze 2 teplých jídel. Možnost dietní stravy na základě doporučení lékaře.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • zapůjčení županu
 • 1x orientační lékařská konzultace
 • Léčebný program na základě doporučení lékaře (celkem 5 procedur)
 • volný vstup do bazénu (v rámci provozní doby)
 • Navíc ZDARMA: fit program (3x týdně skupinová cvičení), volný vstup do fitness centra, WiFi v celém hotelu.

Příplatky

 • parkování se platí na místě,auto/noc (příplatek: 2 €)
 • oběd/dospělý (příplatek: 220 Kč)
 • pes za příplatek/noc (příplatek: 10 €)
 • povinný lázeňský poplatek se platí na místě, osoba/noc (příplatek: 1,5 €)

Slevy

 • 20% sleva na všechny dokoupené procedury na místě