Podhájska - Bungalovy Energy I., Silvestr a termální bazén v ceně pobytu

Číslo pobytu: 655089
7 - denní pobyt Nejbližší odjezd: 27.12.2023
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: bungalov
Cena od 6 300 Kč
Silvestr na Podhájske - vlastní termální bazén v penzionu Energy I.
Vlastní wellness centrum.
Vyhledávané ubytování pro své soukromí a vybavenou kuchyňku - doporučujeme včas rezervovat. NEMO tour TIP.

Silvestrovský pobyt STŘEDA (27.12.2023) - ÚTERÝ (02.01.2024) 7 dní/6 nocí, pobyt v bungalovu - bez stravy (za příplatek - fakultativně - strava). V ceně zahrnuto: kromě ubytování v bungalovu také neomezený, každodenní volný vstup do termálního bazénu v Energy I., Silvestrovský večer v budově penzionu Energy I. s živou hudbou, občerstvením, tancem, skleničkou šampaňského....včetně večeře (cca v 22:00). V ceně také turistická taxa i parkování v areálu penzionu. Za příplatek je možná POLOPENZE během celého pobytu - za cenu 2300 Kč/osoba/6 nocí nebo případně jen SNÍDANĚ v ceně 1100 Kč/osoba/6 nocí.

Přízemní - zděné bungalovy se nacházejí v areálu penzionu Energy I. a jen pár desítek kroků od hlavního vchodu do areálu veřejného koupaliště.
Součástí areálu Energy I. je wellness centrum „Římské lázně" s vnitřním termálním sedacím bazénem se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech veřejného koupaliště a venkovním menším bazénem, který bude k dispozici během letní sezóny (lehátka u venkovního bazénu budou opět zdarma).
Vstup do vnitřního termálního bazénu v areálu Energy I. je pro ubytované klienty v bungalovech během jejich pobytu v ceně. Kromě bazénů nabízí wellness centrum Římské lázně čtyři sauny s ochlazovacím bazénkem (bylinková, solná, finská a slovenská) a masáže. Relaxační - odpočinková místnost s dřevěnými lehátky, posezením a krbem je nadále k dispozici. V budově penzionu je také jídelna v 1.patře a menší bar s Wi-Fi připojením v hale přízemí za recepcí. Třípatrový objekt penzionu je bez výtahu. Před vchodem venkovní posezení, parkování v oploceném monitorovaném areálu Energy I. – zdarma pro klienty cestovní agentury NEMO tour.
V každém bungalovu je kuchyňský kout se základním vybavením na vaření i stolování, který je součástí obývací místnosti s ledničkou, dvouplotýnkovým el. vařičem, mikrovlnnou troubou, TV a sušákem na prádlo. V každém z nich je koupelna se sprchou a WC a také možnost přímotopu. Menší venkovní terasa s posezením je součástí každého bungalovu. Wi-Fi připojení pouze v penzionu Energy I. - u recepce dole na přízemí. Minimální obsazenost bungalovu - 2 dospělé osoby.
Koupání: volný každodenní neomezený vstup do sedacího krytého termálního bazénu v areálu penzionu Energy I. a během letního období pak také vstup do zahradního areálu s menším letním bazénem a lehátky. Za poplatek procedury v „Římských lázních“ Energy I (pro klienty NEMO tour se slevou). Hlavní vstup do veřejného termálního koupaliště cca 150 m.
V termálním krytém bazénu Energy I. je stejné složení termální vody, jaká je ve veřejném areálu termálního koupaliště Podhájska (koupaliště pro veřejnost je v zimním provozu od 23.10.2023 až do jara 2024 včetně období přelomu roku 2023/2024.

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci "Popis destinace".

Ubytování: bungalov

2- nebo 3- lůžkový s možností přistýlky a se sprchou a WC.
Maximálně pro 4 osoby (jedna místnost), 2 resp. 3 lůžka a přistýlka formou rozkládacího gauče/křesla. Minimální obsazenost 2 platícími osobami!

Stravování: vlastní

vybavený kuchyňský kout na vaření i stolování. Za příplatek možnost snídaně nebo polopenze (večeře jednotné menu - možnost vegetariánského jídla), případně plné penze (ceny v příplatcích).

Doprava: vlastní

Vzdálenost z Prahy 440 km, z Brna 230 km.

Cena zahrnuje

 • 6x ubytování v bungalovu s koupelnou se sprchou a WC
 • celotýdenní vstup do krytého termálního bazénu v areálu Energy I.
 • slavnostní večer již v ceně: silvestrovská večeře (přibližně v 22:00), občerstvení, víno (cca 0,5 l na osobu), minerálka, sklenička šampaňského na přípitek, živá hudba - tanec v budově Energy I.
 • parkování v areálu penzionu Energy I.
 • místní poplatek.

Příplatky

 • polopenze (snídaně + večeře), osoba/6 nocí (příplatek: 2300 Kč)
 • večeře, osoba/6 nocí (příplatek: 1200 Kč)
 • snídaně, osoba/6 nocí (příplatek: 1100 Kč)
 • oběd, osoba/6 nocí (příplatek: 1400 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko (sazba platná od 1.12.2022), včetně storna/den/dospělý (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko (sazba platná od 1.12.2022), včetně storna/den/dítě do 15 let (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 - Evropa (sazba platná od 1.12.2022), balík A30/den/dospělý (příplatek: 50 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 - Evropa (sazba platná od 1.12.2022), balík A30/den/dítě do 15 let (příplatek: 35 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dospělý (příplatek: 70 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let (příplatek: 50 Kč)