Podhájska - Bungalovy Energy I., Silvestr, termální bazén zdarma

Číslo pobytu: 655089
7 - denní pobyt Nejbližší odjezd: 27.12.2022
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: bungalov
Cena od 5 100 Kč
Silvestr na Podhájske - vlastní termální bazén v penzionu Energy I.
Vlastní wellness centrum.
Vyhledávané ubytování pro své soukromí a vybavenou kuchyňku - doporučujeme včas rezervovat. NEMO tour TIP.

Silvestrovský pobyt ÚTERÝ (27.12.2022) - PONDĚLÍ (02.01.2023) 7 dní/6 nocí, pobyt v bungalovu - bez stravy (za příplatek strava a také Silvestrovský večer - obojí je fakultativní - nepovinné), termální bazén v areálu Energy I. - vnitřní i venkovní - v ceně pobytu. Slavnostní silvestrovský večer s živou hudbou na penzionu Energy I. - za příplatek 800 Kč/osoba, s občerstvením, tancem, skleničkou šampaňského....včetně večeře (cca v 22:00). Za příplatek také možná POLOPENZE během celého pobytu - za cenu 1900 Kč/osoba/6 nocí.

Pobyty PONDĚLÍ - NEDĚLE, 7 dní/6 nocí, bez stravy. Za příplatek je možné přiobjednat stravu na kterou se dochází do budovy penzionu Energy I. Buď jenom snídaně nebo polopenze, případně plná penze nebo jen večeře nebo oběd. V ceně volný vstup do termálního bazénu v budově penzionu Energy I.

Přízemní - zděné bungalovy se nacházejí v areálu penzionu Energy I. a jen pár desítek kroků od hlavního vchodu do areálu veřejného koupaliště. Součástí areálu Energy I. je wellness centrum „Římské lázně" s vnitřním a případně venkovním termálním sedacím bazénem (aktuálně mimo provoz) se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech veřejného koupaliště (lehátka na zahradě u venkovního bazénu jsou zdarma). Vstup do vnitřního termálního bazénu v areálu Energy I. je pro ubytované klienty během jejich pobytu v ceně. Kromě bazénů nabízí wellness centrum Římské lázně čtyři sauny s ochlazovacím bazénkem (bylinková, solná, finská a slovenská) a masáže. Relaxační - odpočinková místnost s dřevěnými lehátky, posezením a krbem je nadále k dispozici. V budově penzionu je také jídelna v 1.patře a menší bar s Wi-Fi připojením v hale přízemí za recepcí. Třípatrový objekt penzionu je bez výtahu. Před vchodem venkovní posezení, parkování v oploceném monitorovaném areálu Energy I. – zdarma pro klienty cestovní agentury NEMO tour - platí pro oba penziony Energy.
V každém bungalovu je kuchyňský kout se základním vybavením na vaření i stolování, který je součástí obývací místnosti s ledničkou, dvouplotýnkovým el.vařičem, mikrovlnnou troubou, TV a sušákem na prádlo. V každém z nich je koupelna se sprchou a WC a také možnost přímotopu. Menší venkovní terasa s posezením je součástí každého bungalovu. Wi-Fi připojení pouze v penzionu Energy I. - u recepce dole na přízemí. Minimální obsazenost bungalovu - 2 dospělé osoby.
Koupání: volný vstup do termálních sedacích bazénů v areálu penzionu Energy I. Za poplatek procedury v „Římských lázních“ v areálu Energy I (pro klienty NEMO tour se slevou). Hlavní vstup do veřejného termálního koupaliště cca 150 m.

V bazénu Energy I. je stejné složení termální vody, jaká je ve veřejném areálu termálního koupaliště Podhájska.
Letošní plánovaná technická odstávka provozu bazénů a služeb ve veřejném koupališti Podhájska bude od 31.10.2022 (pondělí) do 30.11.2022 (středa).
Otevřeno v režimu "zimní sezóny" ve veřejném areálu koupaliště bude od 1.12.2022 (čtvrtek).
V těchto týdnech tedy v průběhu listopadu 2022 však nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I., Energy II. a bungalovů Energy I., které mají vlastní termální bazén.

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci "Popis destinace".

Ubytování: bungalov

2- nebo 3- lůžkový s možností přistýlky a se sprchou a WC.
Maximálně pro 4 osoby (jedna místnost), 2 resp. 3 lůžka a přistýlka formou rozkládacího gauče/křesla. Doporučujeme rodinám s 1 nebo 2 dětmi. Minimální obsazenost 2 platícími osobami!

Stravování: vlastní

vybavený kuchyňský kout na vaření i stolování. Za příplatek možnost snídaně nebo polopenze (večeře jednotné menu - možnost vegetariánského jídla), případně plné penze (ceny v příplatcích).

Doprava: vlastní

Vzdálenost z Prahy 440 km, z Brna 230 km.

27.12. - 02.01.2023
úterý - pondělí, cena za 7 dní (6 nocí)
5 100 Kč

Cena zahrnuje

 • 6x ubytování
 • celodenní vstup do krytého termálního i venkovního bazénu v areálu Energy I.
 • parkování v areálu penzionu Energy I.
 • místní poplatek.

Cena nezahrnuje

 • za příplatek slavnostní večer: silvestrovská večeře (přibližně v 22:00), občerstvení, víno (cca 0,5 l na osobu), minerálka, sklenička šampaňského na přípitek, živá hudba - tanec v budově Energy I.

Příplatky

 • polopenze (snídaně + večeře), osoba/6 nocí (příplatek: 1900 Kč)
 • večeře, osoba/6 nocí (příplatek: 1000 Kč)
 • snídaně, osoba/6 nocí (příplatek: 900 Kč)
 • oběd, osoba/6 nocí (příplatek: 1150 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko (sazba platná od 1.12.2022), včetně storna/den/dospělý (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko (sazba platná od 1.12.2022), včetně storna/den/dítě do 15 let (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 - Evropa (sazba platná od 1.12.2022), balík A30/den/dospělý (příplatek: 50 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 - Evropa (sazba platná od 1.12.2022), balík A30/den/dítě do 15 let (příplatek: 35 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dospělý (příplatek: 70 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let (příplatek: 50 Kč)