Podhájska - Penzion Energy I., Silvestr a termální bazén v ceně pobytu

Číslo pobytu: 482925
7 - denní pobyt Nejbližší odjezd: 27.12.2023
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: pension
Cena od 8 300 Kč
Silvestr na Podhájske - vlastní termální bazén v penzionu Energy I.
Vlastní wellness centrum.
Vyhledávané ubytování - doporučujeme včas rezervovat. NEMO tour TIP.

Silvestrovský pobyt STŘEDA (27.12.2023) - ÚTERÝ (02.01.2024) 7 dní/6 nocí, polopenze, termální krytý bazén v areálu Energy I. - v ceně pobytu. Navíc v ceně zahrnut slavnostní silvestrovský večer s živou hudbou na penzionu Energy I., s občerstvením, tancem, skleničkou šampaňského....včetně druhé večeře (cca v 22:00).

Penzion Energy I. leží v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště, přibližně 150 m od hlavního vchodu. Součástí oblíbeného penzionu je wellness centrum „Římské lázně" s vnitřním termálním sedacím bazénem se stejným složením vody jaká je ve venkovních bazénech veřejného koupaliště a venkovním menším bazénem, který bude k dispozici během letní sezóny (lehátka u venkovního bazénu budou opět zdarma). Vstup do vnitřního termálního bazénu v penzionu Energy I. je pro ubytované klienty během jejich pobytu v ceně. Kromě bazénů nabízí wellness centrum Římské lázně čtyři sauny s ochlazovacím bazénkem (bylinková, solná, finská a slovenská) a masáže (ceníky v pokynech při odbavení klientů). Relaxační - odpočinková místnost s dřevěnými lehátky, posezením a krbem je nadále k dispozici. V budově penzionu je také jídelna v 1.patře a menší bar s Wi-Fi připojením v hale přízemí za recepcí. Třípatrový objekt penzionu je bez výtahu. Před vchodem venkovní posezení, parkování v oploceném monitorovaném areálu Energy I. – zdarma pro klienty cestovní agentury NEMO tour.
Koupání: volný vstup do sedacího termálního bazénu v areálu penzionu Energy I. Za poplatek procedury v „Římských lázních“ Energy I (pro klienty NEMO tour se slevou). Hlavní vstup do veřejného termálního koupaliště cca 150 m.
V termálním krytém bazénu Energy I. je stejné složení termální vody, jaká je ve veřejném areálu termálního koupaliště Podhájska (od 23.10.2023 do jara 2024 zimní provoz na veřejném koupališti v Podhájské).

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci "Popis destinace".

Ubytování: pension

Pokoje jsou vybaveny sušákem na prádlo a také ventilátorem nebo klimatizací (pouze pokoje v nejvyšším patře jsou s klimatizací - v ceně pobytu).
2- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV a ledničkou. Možnost 1 přistýlky (rozkládací křeslo).
Kromě těchto standardních pokojů jsou v limitovaném počtu také k dispozici apartmány (ložnice + obývací pokoj s gaučem) nebo tzv. "buňky" - dva samostatné dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s TV, které mají společnou předsíň s ledničkou a společnou koupelnou se sprchou a WC.

Stravování: polopenze

Stravování formou polopenze v jídelně penzionu v prvním patře.
Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře jednotné menu, možnost vegetariánského jídla. Na Silvestra je 2.večeře v ceně (cca v 22:00).

Doprava: vlastní

Vzdálenost z Prahy 440 km, z Brna 230 km.

Cena zahrnuje

 • 6x ubytování na pokoji v penzionu
 • 6x polopenze (snídaně + večeře)
 • celotýdenní vstup do krytého termálního bazénu v areálu Energy I.
 • parkování v areálu penzionu Energy I.
 • místní poplatek.
 • Navíc v ceně pobytu je slavnostní večer: silvestrovská večeře (přibližně v 22:00), občerstvení, víno (cca 0,5 l na osobu), minerálka, sklenička šampaňského na přípitek, živá hudba - tanec v budově Energy I.

Příplatky

 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko (sazba platná od 1.12.2022), včetně storna/den/dospělý (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko (sazba platná od 1.12.2022), včetně storna/den/dítě do 15 let (příplatek: 30 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 - Evropa (sazba platná od 1.12.2022), balík A30/den/dospělý (příplatek: 50 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 - Evropa (sazba platná od 1.12.2022), balík A30/den/dítě do 15 let (příplatek: 35 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dospělý (příplatek: 70 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let (příplatek: 50 Kč)