Podhájska - Penzion Energy I., Silvestr, termální bazén zdarma

Číslo zájezdu: 482925
7 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 27.12.2019
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: pension
Cena od 6 800 Kč
Vlastní termální bazény a wellness centrum.
Vyhledávané ubytování - doporučujeme včas rezervovat. NEMO tour TIP.

Silvestrovský pobyt PÁTEK - ČTVRTEK, 7 dní/6 nocí, polopenze, termální bazén v ceně. Navíc v ceně zahrnut slavnostní silvestrovský večer s živou hudbou na penzionu Energy I., s občerstvením, tancem, skleničkou šampaňského....včetně druhé večeře (cca v 22:00).

Penzion ENERGY I. je situován v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště, objekt je bez výtahu. V areálu penzionu Energy I. je kromě bungalovů také wellness centrum "Římské lázně" s vnitřním sedacím termálním bazénem s hydromasážními tryskami a venkovním termálním bazénem - celodenní vstup do bazénů v rámci provozní doby v ceně (cca od 10:00-21:00). Klasické masáže, 4 sauny (finská, solná, slovenská a bylinková), Kleopatřina lázeň s jacuzzi a bazénkem, hydromasážní vany, ledové vědro - to vše za poplatek se slevou pro ubytované klienty CK NEMO tour. Součástí wellness centra je také relaxační odpočinková místnost s dřevěnými lehátky a krbem. Kromě toho jsou za poplatek poskytovány další procedury: např. lymfo masáže a masáže lávovými kameny perličkové koupele, pedikúra a manikúra. Za recepcí jsou šatny a také malý bar s posezením a připojení WiFi zdarma. Před penzionem je venkovní posezení. Parkování zajištěno v oploceném areálu (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami a menší venkovní termální bazén v areálu Energy I., který je součástí areálu Energy I. Veřejné termální koupaliště je vzdáleno cca 150m. V areálu Energy I. jsou bazény přístupné také pro veřejnost.
V bazénech ENERGY I. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště.

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci "Popis destinace".

Ubytování: pension

Pokoje jsou vybaveny sušákem na prádlo a také ventilátorem nebo klimatizací (pouze pokoje v nejvyšším patře jsou s klimatizací - v ceně pobytu).
2- lůžkový pokoj, standardní se sprchou a WC, TV a ledničkou. Možnost 1 přistýlky (rozkládací křeslo).
Kromě těchto standardních pokojů jsou v limitovaném počtu také k dispozici apartmány (ložnice + obývací pokoj s gaučem) nebo tzv. "buňky" - dva samostatné dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s TV, které mají společnou předsíň s ledničkou a společnou koupelnou se sprchou a WC.

Stravování: polopenze

Stravování formou polopenze v jídelně penzionu v prvním patře.
Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře jednotné menu, možnost vegetariánského jídla. Na Silvestra je 2.večeře v ceně (cca v 22:00).

Doprava: vlastní

Vzdálenost z Prahy 440 km, z Brna 230 km.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • 6x ubytování
  • 6x polopenze
  • celodenní vstup do krytého termálního i venkovního bazénu Energy I.
  • parkování v areálu penzionu Energy I.
  • místní poplatek.
  • Navíc v ceně pobytu je slavnostní večer: silvestrovská večeře (přibližně v 22:00), občerstvení, víno (cca 0,5 l na osobu), minerálka, sklenička šampaňského na přípitek, živá hudba - tanec v budově Energy I.

Příplatky

  • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dospělý (příplatek: 20 Kč)
  • cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dítě do 15 let (příplatek: 20 Kč)
  • cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
  • cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)