Sárvár - Hotel Park Inn

Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Hotel Park Inn**** je moderní, komfortní a velmi elegantní hotel s výjimečně stylovým prostředím typickým pro řetezec hotelů Park Inn a je situován přímo u termálních lázní. V hotelu je k dispozici přijímací hala s recepcí, restaurace, kavárna, lobby bar, slunná terasa, kulečník, stolní fotbal, šipky. Pro děti je připravena a dobře vybavena dětská herna. Krytou vyhřívanou chodbou je hotel propojen přímo s areálem lázní a wellness - volný neomezený vstup v ceně všech pobytů. Díky výbornému zázemí je hotel obzvláště vhodný pro lázeňské, wellness, léčebné a relaxační pobyty. Centrum městečka se zajímavými historickými místy je vzdáleno cca 15 minut chůze.

Zaměření termálních lázní v Sárváru:
- léčba pohybového ústrojí
- léčení revmatismu a neplodnosti
- rehabilitace po úrazu
- léčení osteoporózy

Nepřehlédněte - Informace pro klienty s ubytováním v hotelech Park Inn Sárvár i Zalakaros:
Naši
milí hosté,
od 01.09.2021 jako všechny hotely, tak i my musíme dle upraveného zákona CLVI z roku 2016 vyhovět povinnosti poskytování údajů podle nových předpisů.
To znamená, že všichni, kteří využívají naišich sllužeb, a to včetně dětí, bez omezení věku, musí disponovat průkazem opatřeným fotografií, jenž při přihlášení je nutno pro zápis některých údajů našim kolegům předložit. Proto Vás prosíme, abyste před výjezdem kontrolovali, zda máte takový průkaz a zda je platný.
Další, podrobnějš informace: www.vizainfo.hu
Za Vaše pochopení předem děkujeme!
Vedení hotelu Park Inn****

AREÁL LÁZNÍ A WELLNESS je v provozu celoročně a je určen pro všechny věkové kategorie. Zvlášť je vhodný pro rodiny i s nejmenšími dětmi - již tři roky jsou v provozu také bazény i pro nejmenší batolata - brouzdaliště a "svět miminek". Po celý rok je k dispozici: vnitřní léčebný bazén 30°C, polokrytý léčebný bazén 36°C, polokrytý zážitkový bazén 33°C, přímořská zahrada, exkluzivní odpočívárny, fitness, solárium, LÉČEBNÉ + WELLNESS CENTRUM. Pouze v letní sezóně je k dispozici venkovní plavecký bazén se skluzavkou vhodný i k plavání, bazén s mořskými vlnami, vodní školka, dětský bazén a bazén pro batolata. Před několika lety došlo k rozsáhlému rozšíření vnějšího areálu o další bazény a obří skluzavky. Zároveň byla zprovozněna nová lázeňská budova (dětské vodní hřiště a brouzdaliště, svět miminek, skluzavky, bazén s vlnami, vířivka, plavecký bazén, odpočinkové prostory).
SVĚT SAUN (extra poplatek) v antickém stylu byl rovněž rozšířen o další sauny – finské sauny vnější i vnitřní, parní lázně, biosauna, ledová jeskyně, zážitkové sprchy, bazén jacuzzi, odpočinkové prostory.
Další WELLNESS SLUŽBY: Kneipova lázeň a masáž nohou, solná jeskyně, různá cvičení v bazénu, waitankung (východní pohybová terapie), jóga, různé druhy masáží, bahenní zábaly, inhalace.
Tyto lázně mají 2 druhy léčivé vody. Léčivá voda s vyšším obsahem minerálních látek, zejména sodíku, chloridu a hydrogenkarbonátu, vyvěrá z hloubky 1300 m. Vhodná je právě na léčbu onemocnění pohybového aparátu, k dodatečné léčbě např. sportovních zranění, k rehabilitaci nebo pro uvolňující koupele.
Z druhého léčebného pramene o teplotě 83°C, s vysokým obsahem minerálních solí, se odpařováním získává známá koupelová sůl. Voda je vhodná k léčbě chronického onemocnění dýchací soustavy, astma a kožních chorob včetně lupénky.
Klienti, kteří jsou ubytováni v hotelu Park Inn**** mají vstup do areálu lázní se všemi bazény již v ceně pobytu. Nemají v ceně vstupenku do Světa saun, vstup do fitness a wellness procedury (masáže, terapie, koupele, zábaly, beauty péče), léčebné kúry a procedury, solárium, bowling.
  • kategorie Sárvár - Hotel Park Inn X