Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Zaměření lázní:
- nemoci nervové soustavy
- onemocnění dýchacích cest
- revmatická onemocnění, artritida
- rehabilitace po úrazech a zlomeninách

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně a jsou vyhledávány především pro účinky termálních sirných minerálních vod. Lázeňský areál je situován v překrásném lesoparku s vzácnými dřevinami a vzrostlými stromy a jeho součástí je vnitřní termální bazén přímo v hlavním lázeňském hotelu Eliška. V lázních se léčí nemoci pohybového aparátu, kožní, neurologické, onkologické a oběhové.
Součástí lázeňského areálu
je také nedávno otevřený termální park „TERMÁLY LOSINY“ s termální vodou z přírodního léčivého zdroje Žerotín. Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun.
- 5 vnitřních z toho jeden průplavový bazén do venkovní části a 4 venkovní bazény
- Vodní atrakce - 2 tobogány v délce 40 a 45 m, divoká řeka, jeskyně, chrliče, vodní hřiby a skluzavky
- SAUNY - finská, solná, parní, aromatická a ledová komora
- Široká nabídka masáží
- Cvičení v bazénu, animační programy
- Zázemí pro rodiče s dětmi, dětský koutek
- Restaurace, letní bar na terase a občerstvení v letním kiosku
- Celoroční provoz.


V lázních ubytování a jiné lázeňské služby nezajišťujeme.
Zajišťujeme pobyty a služby v nedalekém WELLNESS HOTELU DIANA.
Hotel je součástí termálních lázní Velké Losiny, do kterých se dostanete příjemnou procházkou lesem a lázeňským parkem dlouhou cca 1,5 km. Hotel případně zajišťuje transfer svým vlastním hotelovým busem do lázní a zpět do hotelu.

Výlety do nejbližšho okolí:
1) Ruční papírna s muzeem ve Velkých Losinách - jedna z nejstarších dosud pracujících evropských manufaktur na výrobu papíru byla ve Velkých Losinách založena již ve druhé polovině 90.let 16. století držitelem panství Janem ml. ze Žerotína. Poprvé se připomíná roku 1596. Ruční papír se zde stále vyrábí tradičním postupem z bavlny a lnu. Různé prohlídkové okruhy v muzejní a výrobní části objektu. Od roku 2001 komplex Ruční papírny ve Velkých Losinách prohlášen českým státem Národní kulturní památkou.
2) Zámek Velké Losiny - pozdně renesanční zámek s temnou historií čarodějnických procesů, obrazovou galerií a zbrojnicí. Během roku různé kulturní akce (www.zamek-velkelosiny.cz).
3) Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně - sedmý div ČR.
4) Renesanční zámek s anglickým parkem v Bludově.

  • země Česká republika X
  • místo Velké Losiny X