Najděte si svou dovolenou

0 Kča více KčTyp ubytování

Strava

Lido di Jesolo

Vzdálenost z Prahy = 830 km, z Brna = 720 km

LIDO DI JESOLO patří mezi největší letoviska Benátské riviéry, leží jen 25 km severovýchodně od Benátek a s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží je známé především svým denním i nočním životem. Podél celého střediska vede dlouhá promenáda s několika stovkami obchodů, restaurací, barů a kaváren. Centrum města je během turistické sezóny vyhlášeným místem se spoustou zábavy a společenských programů, okrajové části naopak poskytují ubytování v relativně klidném prostředí. V Lido di Jesolo se nachází jeden z největších italských vodních parků Aqualandia, lunapark New Jesolandia, akvárium Tropicarium, podmořský svět Sea Life, několik diskoték, psí pláž Bau Bau Beach.
V roce 2019 nabízíme 2* a 3* hotely, jak v části východní (zóna EST) tak také v části západní (zóna OVEST). V části východní: hotely Vianello***. V části západní: hotely Edera**, Miami***, Bolivar***....
Moře a pláž
Pláž dlouhá téměř 15 km je tvořena velmi jemným pískem, vstup do moře je pozvolný - zvlášť vhodný pro rodiny s menšími dětmi. Jednotlivé hotely mají vyhrazenou vždy svou privátní pláž. V cenách všech hotelových pobytů je zahrnut plážový servis (slunečník + 2 plážové křesla). Pláž je vybavena veškerým servisem – sprchy a WC, bary, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel, skútrů i kajaků, spousta dětských atrakcí v podobě houpaček a prolézaček.
Zábava, sport
Pestré možnosti vodních sportů, půjčovny kol, čtyřkolek pro rodiny s dětmi, minigolf, tenisové kurty, trampolíny, dětské parky s atrakcemi jakými jsou minikáry a vodní čluny, herny pro děti i dospělé. Široký výběr restaurací s typickou italskou i mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, desítky obchodů a butiků, bohatý večerní i noční život.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - platící pro sezónu 2019
Stejně jako většina italských letovisek bude také Lido di Jesolo bude vybírat turistickou daň - tzv. pobytovou taxu. Jedná se o povinný poplatek vybíraný přímo na místě při ubytování a jeho výše se liší podle kategorie ubytování.
U hotelů a aparthotelů se bude jednat o částku v rozmezí 1,5 Eur- 2,5 Eur/osobu starší 10 let a den:
Pobytová taxa se platí max. 7 po sobě jdoucích dnů, v období od cca 01.05. do 30.09.2019.
Děti do 10-ti let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.