Najděte si svou dovolenou

0a více KčTyp ubytování

Strava

Vzdálenost z Prahy = 800 km, z Brna = 710 km

CAORLE - bezesporu nejpůvabnější městečko na severním Jadranu se pyšní především velmi starým historickým centrem. Nejznámější architektonickou dominantou je na pobřeží románský dóm s kuželovitou kampanilou. Příjemné místo k procházkám najdete v úzkých uličkách samotného centra, s mnoha stylovými obchůdky a posezeními v kavárničkách a pizzeriích. Turistickou atrakcí je také přístav, kde můžete společně s dalšími turisty sledovat každodenní práci místních rybářů, Caorle patří mezi vyhlášené rybářské centrum se staletou tradicí. Díky své poloze na laguně je Caorle často nazýváno „malými Benátkami“.
Nabízíme objekty ve dvou oblastech a prostředí Caorle: v centrální s pláží Ponente a v části zvané Porto Santa Margherita.

Moře a pláž - centrální část Caorle
Pláž Ponente se nachází mezi historickým centrem a řekou Livenza. V této centrální oblasti se spoustou restaurací a obchodů s nejrůznějším sortimentem, nabízíme k pronájmu rezidence a apartmánové domy, většina z nich s bazénem. Písčitá pláž je volná i placená, dlouhá několik km a je tvořena velmi jemným, zlatavým pískem s pozvolným vstupem do moře a je vybavena veškerým servisem – sprchy a WC, bary, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel, skútrů i kajaků, spousta dětských atrakcí v podobě houpaček a prolézaček.
Zábava a sport
Pestré možnosti vodních sportů, půjčovny kol, čtyřkolek pro rodiny s dětmi, minigolf, tenisové kurty, trampolíny, dětské parky s atrakcemi jakými jsou minikáry a vodní čluny, herny pro děti i dospělé. Široký výběr restaurací s typickou italskou i mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, desítky obchodů a butiků, bohatý večerní i noční život.
Ubytování v apartmánech - obecný popis
Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vaření i stolování. U většiny apartmánů je balkon nebo terasa a možnost parkování osobního automobilu. V cenách pobytů v Caorle plážový servis není zahrnut do ceny zájezdu (je možno si jej případně doobjednat - není povinný jako např. v Bibione, podrobnější informace rádi podáme při Vašem dotazu). O Vaší spokojenost na místě dbá tým naší partnerské italské agentury. Podrobnější informace obdržíte v Odjezdových pokynech nejpozději týden před odjezdem.
Autobusová doprava je případně zajišťována na zpětné potvrzení jízdenek do 48 hodin. Cena zpáteční jízdenky dospělý z Prahy 2100 Kč a dítě do 12 let za 1900 Kč. Informace rádi podáme v naší CK.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2020
Pro sezónu 2020 není zatím konkrétní výše pobytové taxy stanovena. V roce minulém se jednalo u apartmánů v Caorle o částku 1,00 Eur/den/osoba starší 12 let (bez záruky). Jedná se o povinný příplatek splatný v místě pobytu – po příjezdu v kanceláři italského partnera. Pobytová taxa by se měla platit opět v období celé sezóny od května do září 2020. Děti do 12 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. V době uzávěrky této internetové nabídky (10.2.2020) nebyla konkrétní výše poplatku v Caorle na sezónu 2020 známa. Přesné informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu a také na našem webu.
  • země Itálie X