Caorle - Apartmány Alessandro

Číslo zájezdu: 333316
8 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 18.5.2019
Doprava: vlastní Strava: vlastní
Ubytování: apartmán
Cena od 5 990 Kč
Nový rezidenční apartmánový dům, moderní vybavení, klimatizace v ceně v každém apartmánu, blízko pláže.
NEMO tour TIP.


Poloha a vybavení (Caorle - pláž Ponente, Via del Quadrante 20): kompletně nový rezidenční apartmánový dům s výtahem, blízko pisčité pláže Ponente s pozvolným vstupem do moře (přibližně 200 m) a také v dosahu centra Caorle (cca 800 m). Apartmány různé typologie, MONO, BILO a TRILO s moderním vybavením, TV, mikrovlnnou troubou, klimatizací, balkonem. K dispozici je také společná pračka (za poplatek - na mince). V případě neuklizeného apartmánu na konci pobytu bude také vyžadováno zaplacení poplatku 50 €/apartmán. Na místě se platí povinný poplatek za spotřebu energií, pobytová taxa a vratná kauce, případně plážový servis (ten však není povinný).
V cenách pobytů v centrální části Caorle plážový servis není zahrnut do ceny zájezdu a je nutné jej případně požadovat jako fakultativní službu při rezervaci pobytu - na zpětné potvrzení italským partnerem již při rezervaci pobytu. Platí se na místě v kanceláři partnera, jeho cena je: 60 Eur/týden v období 01.06.- 07.09.2019, v ostatním období cena 30 Eur/týden. O Vaší spokojenost na místě dbá tým naší partnerské italské agentury. Podrobnější informace obdržíte v Odjezdových pokynech nejpozději týden před odjezdem. V případě že si jej budete chtít objednat při příjezdu, platíte přímo na pláži ceny pro veřejnost - vyšší než prostřednictvím našeho partnera.
Z části je pláž za poplatek, z části je volná – lze si vzít sebou vlastní slunečník. Pes není povolen.

Bezesporu nejpůvabnější městečko na severním Jadranu CAORLE se pyšní především velmi starým historickým centrem. Více v sekci "popis destinace"...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - POBYTOVÁ TAXA 2019
Pro sezónu 2019 není zatím konkrétní výše pobytové taxy stanovena. V roce minulém se jednalo u apartmánů v Caorle o částku mezi 0,70 - 1,00 Eur/den/osoba starší 12 let (bez záruky). Jedná se o povinný příplatek splatný v místě pobytu – po příjezdu v kanceláři italského partnera. Pobytová taxa by se měla platit opět v období celé sezóny od května do září 2019. Děti do 12 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. V době uzávěrky této internetové nabídky (20.1.2019) nebyla konkrétní výše poplatku v Caorle na sezónu 2019 známa. Přesné informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu a také na našem webu.

Ubytování: apartmán

MONO - typ A 4 (maximálně pro 4 osoby): Studio - jedna místnost s dvěma rozkládacími gauči, TV, kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a WC, balkonem. Doporučujeme rodinám = 2 dospělí + 2 děti, 1x parkovací místo k apartmánu je zajištěno.
BILO - typ B 2/4 (maximálně pro 4 osoby): jedna ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, balkon. 1x parkovací místo k apartmánu. Orientace do ulice.
BILO - typ B 3/5 (maximálně pro 5 osob): jedna ložnice s 3 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, balkon. 1x parkovací místo k apartmánu. Stejná cena jako typ B 2/4.
TRILO - typ C 5/7 (maximálně pro 7 osob): dvě ložnice -2 a 3 lůžka v každé z nich, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna. 1x parkovací místo k apartmánu. Balkon.

Stravování: vlastní

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny. V každém z nich je vlastní koupelna (umyvadlo, sprcha, WC, příp. bidet), vybavená kuchyňská linka se sporákem (nejčastěji plynovým), lednička a nádobí na vlastní vaření i stolování.

Doprava: vlastní

na vlastní dopravu

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • týdenní pronájem apartmánu (od soboty do soboty)
 • služby místní italské agentury.

Příplatky

 • povinné příplatky na místě: spotřeba vody, el. energie a plynu/apartmán MONO, BILO nebo TRILO/pobyt (příplatek: 40 Eur)
 • vratná kauce/apartmán/pobyt (příplatek: 100 Eur)
 • pobytová taxa placená na místě osoba od 12 let/den (bez garance,výše r. 2018 od 0,70-1.00 Eur) (příplatek: 1 Eur)
 • fakultativně: dětská postýlka/den (příplatek: 4 €)
 • ložní prádlo/osoba/set/týden (příplatek: 6 Eur)
 • na dotaz, zvířata/týden pobytu (příplatek: 30 Eur)
 • pozdní odjezd v sobotu/pokuta (příplatek: 30 Eur)
 • závěrečný úklid za apartmán/týden, v případě že klient neuklidí sám (mimo kuchyňský kout, který si klient uklízí sám) (příplatek: 50 Eur)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (příplatek: 24 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dospělý (příplatek: 36 Kč)
 • cestovní pojištění Union typ A 30/den/dítě do 15 let (příplatek: 25 Kč)
 • plážový servis na zpětné potvrzení již při rezervaci, cena v období 01.06.-07.09.2019 (příplatek: 60 Eur)
 • plážový servis na zpětné potvrzení již při rezervaci, cena v období ostatním (příplatek: 30 Eur)