Mariánské lázně - Hotel Krakonoš, Adventní pobyty na 3 nebo 4 noci, bazén zdarma

Číslo zájezdu: 513824
4 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 1.12.2018
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 4 500 Kč
Klidné místo obklopené přírodou, přitom v dosahu centra a lázeňského dění.
Bazén zdarma.
Blízko kabinové lanovky, dančí obory a známého parku miniatur Boheminium.
Vlastní Balneoprovoz včetně solné jeskyně.

NEMO tour TIP: až 30% sleva na některé vybrané procedury.

Adventní pobyty 5 dní/4 noci nebo 4 dny/3 noci, pobyty v období od 1.12. do 23.12.2018. V rámci pobytu jsou v ceně zahrnuté 2 procedury. které klienti čerpají na základě doporučení lékaře. Výběr z těchto procedur: suchá vodní masáž, částečná klasická masáž, perličková koupel, rybičky Garra Rufa, rašelinový obklad, parafín. Ostatní procedury lze dokoupit na hotelu až s 30% slevou.

Hotel Krakonoš se nachází v krásném přírodním prostředí nad lázeňským městem Mariánské Lázně (cca 2 km od centra). Najdete zde klid, pohodu a příjemné prostředí. Jedná se o 3* hotel, postavený v horském stylu a nabízející širokou nabídku služeb, včetně léčebných i wellness pobytů. Rychlé spojení s centrem usnadňuje lanová dráha, jejíž stanice je nedaleko od hotelu. K dispozici je restaurace, lobby bar, výtah a bezbariérový vstup, vnitřní bazén, manikúra a pedikúra. Vlastní BALNEOPROVOZ nabízí: plynové obálky, plynové injekce, standardní, sportovní, reflexní a podvodní masáže, perličkovou koupel, rašelinové zábaly, ultrazvuk, diadynamik, magnetoterapii, inhalaci, ind. a skupinový léčebný tělocvik, mechanoterapii, rehabilitační pobyt v solné jeskyni, koupel s mořskou solí z mrtvého moře Izrael a bylinnou koupel, parafín, Kneippovy koupele. Veškeré procedury jsou vykonávány kvalifikovanými rehabilitačními sestrami pod vedením specializovaného lékaře. V okolí jsou tenisové kurty, golfové hřiště, cyklotrasy, jízdárna, dančí obora a známý park miniatur Boheminium s miniaturami českých historických i technických památek. Za poplatek možnost úschovy jízdních kol.
Koupání: vnitřní hotelový bazén (11 x 6 m).

Mariánské Lázně jsou nejmladší západočeské lázně s velkým množstvím minerálních pramenů, které byly obdařeny tajemnou silou oxidu uhličitého...podrobněji v rubrice "Popis destinace".

Ubytování: hotel ***

Hotel je postavený v horském stylu a nabízí širokou nabídku služeb, včetně léčebných i wellness pobytů. Rychlé spojení s centrem usnadňuje lanová dráha, jejíž stanice je nedaleko od hotelu.
2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, lednička, telefon a fén.

Stravování: polopenze

Snídaně formou bufetového stolu a večeře tříchodové menu.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • 3x nebo 4x ubytování v dvoulůžkovém pokoji Standard
  • 3x nebo 4x polopenze
  • welcome drink
  • 1x lékařské vyšetření
  • 2 procedury z balíčku procedur dle doporučení lékaře
  • volný vstup do hotelového bazénu.

Cena nezahrnuje

  • 1/1 pokoj za příplatek, na dotaz

Příplatky

  • parkování za poplatek/noc (příplatek: 100 Kč)
  • povinný lázeňský poplatek, osoba/noc (příplatek: 21 Kč)

Slevy

  • až 30% sleva na vybrané procedury v hotelu Krakonoš