Piešťany - Hotel Park, Vánoce a Silvestr, 5 nocí

Číslo zájezdu: 340019
6 - denní zájezd Nejbližší odjezd: 20.12.2019
Doprava: vlastní Strava: polopenze
Ubytování: hotel
Cena od 9 990 Kč
Oblíbený wellness hotel blízko lázeňského ostrova i centra, přitom v parku a na klidném místě.
Vnitřní hotelový bazén zdarma. NEMO tour TIP.

U obou pobytů zdarma – FIT PROGRAM: několikrát týdně různé druhy skupinových cvičení v hotelovém bazénu.

Vánoční nebo Silvestrovský pobyt
Vánoční pobyt zahrnuje celkem 3 procedury: 1x klasická masáž (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie nebo (20 min.) nebo 1x biolampa (10 min.).
Vánoční pobyt dále zahrnuje: slavnostní štědrou večeři s dárečkem (4 chody) a živou hudbou, zábavu na sv. Štěpána tzv.Štěpánskou Oldies Párty (26.12.).
Silvestrovský pobyt zahrnuje celkem 3 procedury: 1x klasická masáž (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie nebo (20 min.) nebo 1x biolampa (10 min.)
Silvestrovský pobyt dále zahrnuje: silvestrovský večer 31.12. se zábavou a tombolou, welcome drink, slavnostní 3-chodová večeře, pozdní bufet, půlnoční kapustnica, Novoroční přípitek.
Silvestrovský pobyt dále zahrnuje 1x hodinu biliardu, 1x horkou čokoládu se šlehačkou v hotelové kavárně, překvapení na pokoji.

Wellness hotel Park*** leží v tichém prostředí městského parku, jen cca 300 m od pěší zóny a v dosahu lázeňského ostrova (cca 700 m). K dispozici je recepce, restaurace a kavárna s letní terasou, výtah, biliar, na recepci trezor, dětský koutek, bar s panoramatickou střešní terasou se sprchou a lehátky ke slunění, kadeřnictví, kosmetika, hlídané parkoviště, fitness centrum. WiFi v celém hotelu včetně pokojů. K dispozici také vnitřní bazén s vířivkou a vodními atrakcemi, který je v letních měsících otevíratelný a je propojený s letní terasou s lehátky. Součástí WELLNESS CENTRA jsou také sauny, jacuzzi pro 6 osob, relaxační místnost. BALNEOPROVOZ s hotelovým lékařem poskytuje následující léčebné procedury: různé masáže (včetně indické olejové, thajské nebo masáže lávovými kameny), parafango zábaly, magnetoterapie a laserterapie, elektroterapie a ultrazvuk, plynové injekce, oxygenoterapie, hydroterapie, aquaaerobik.
Koupání: vnitřní hotelový bazén.

Slovenské lázně Piešťany patří více než 100 let k předním evropským lázním, které se věnují léčbě revmatismu a rehabilitaci pohybového aparátu. Využívají k tomu 2 přírodní zdroje: unikátní léčivé sirné bahno a termální minerální vodu. Další informace včetně zaměření lázní najdete v "Popisu destinace".

Ubytování: hotel ***

2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, LCD/TV+SAT, WiFi internet, telefon, fén, lednička, trezor, balkon. Možnost přistýlky.
Kromě toho lze rezervovat ubytování v apartmánu family LUX a nebo v pokoji typu Studio LUX. K vybavení apartmánů i studií navíc patří rychlovarná konvice s kávovým a čajovým servisem. Studia mají terasu, apartmány LUX bez balkonu. Ceny na dotaz.

Stravování: polopenze

Snídaně i večeře formou bufetu

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • 5x ubytování v dvoulůžkovém pokoji Standard
 • 5x polopenze formou bufetu
 • zapůjčení županu i pantoflí
 • vstup do saunového světa (3x 1-hodina během obou pobytů)
 • volný vstup do krytého bazénu a fitness v provozní době
 • Vánoční pobyt zahrnuje celkem 3 procedury: 1x klasická masáž (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie nebo (20 min.) nebo 1x biolampa (10 min.)
 • Vánoční pobyt dále zahrnuje: slavnostní štědrou večeři s dárečkem (4 chody) a živou hudbou, zábavu na sv. Štěpána tzv.Štěpánskou Oldies Párty (26.12.)
 • Silvestrovský pobyt zahrnuje celkem 3 procedury: 1x klasická masáž (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie nebo (20 min.) nebo 1x biolampa (10 min.)
 • Silvestrovský pobyt dále zahrnuje: silvestrovský večer 31.12. se zábavou a tombolou, welcome drink, slavnostní 3-chodová večeře, pozdní bufet, půlnoční kapustnica, Novoroční přípitek.
 • Silvestrovský pobyt dále zahrnuje 1x hodinu biliard, 1x horkou čokoládu se šlehačkou v hotelové kavárně, překvapení na pokoji.
 • Navíc platí pro oba pobyty: sleva 20% na všechny procedury, WiFi v celém hotelu a FIT program v bazénu.

Příplatky

 • parkování se platí na místě/noc (příplatek: 2 €)
 • oběd/dospělý (příplatek: 240 Kč)
 • pes za příplatek/noc (příplatek: 10 €)
 • povinný lázeňský poplatek se platí na místě, osoba/noc (příplatek: 1,5 €)

Slevy

 • dítě do 6 let zdarma na přistýlce se snídaní (bez procedury)